Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő olyan esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő olyan esetben, amikor egy párkapcsolatban az egyik fél szeretne gyereket, de a másik nem?

Figyelt kérdés
Mi a teendő egy olyan szituációban, hogy az egyik fél szeretne gyereket, de a másik nem?

2022. okt. 30. 16:43
1 2
 11/17 anonim válasza:
81%

Attol fugg. Ha a kerdes arra vonatkozik, hogy az egyik soha nemszeretne, a masik pedig mindenkeppen, akkor valamelyikuk belemegy a kompromisszumba, hogy legyen vagy epp ne legyen, vagy pedig szetmennek.


Ha csak idoben nem egyeznek, tehat mindketten akarnak, csak az egyik azonnal, a masik majd kesobb, akkor ebben is vagy kiegyeznek, vagy szetmennek.


Nalam jott elobb a vagy. Szoltam az akkor volegenyemnek. O pedig ra par honapra mondta, hogy mar neki is. Alapvetoen pedig mar a kapcsolatunk elejen tisztaztuk, hogy szeretnenk gyerekeket.

2022. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Kompromisszumnál valaki a végén mindig megbánja.
2022. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van az álmaihoz. Ha valaki akar, annak legyen, aki nem annak ne legyen.
2022. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Szakítani kell.
2022. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak a szakítás a jó megoldás
2022. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Rábeszélni, rávenni semmiképp.

Ha friss/fiatal/tini kapcsolat arra még nem kell alapozni, én is akartam már 17 évesen míg a pasik akkor nyilván még hallani sem akartak róla :D Azóta lett persze a legtöbbnek (már 30+ korosztály) Tehát ezt a kapcsolatot emiatt még nem kell felrúgni sem egyik sem másik oldal miatt.


Nálunk a gyerek közös pont volt, (6 év után vállaltuk) viszont gyors egyszerű példa egy kutyával. Még csak randizgattunk amikor lehetőségem volt befogadni egy kutyát, de megkérdeztem őt is, hogy szeretne e kutyát. Határozottan NEM volt a válasz. Én úgy voltam vele, hogy a friss kapcsolat ki tudja megmarad e, míg a kutya az igen. Hát nem nagy poén 40 fokos lázzal is napi 3x levinni, merthogy nekem kellett a kutya. Gyerekbe bele se gondolnék inkább hasonló helyzetben. Össze nem hozná a kapcsolatot az fix.

2022. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Szakítani kell.
2022. okt. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!