Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlgondolom és nem jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom és nem jogosan fáj ez az egész?

Figyelt kérdés

Tegnap este barátom áthívott magához.

Megérkeztem és azzal indított hogy szeretnék e vele elmenni egy techno buliba mert a barátai is ott lesznek.

Egy kcisit hezitáltam aztán mondtam hogy nem akarok, faradt vagyok, - fok van, és nem szeretem a techno bulikat.

Aztán láttam rajta hogy nagyon szomorú lett és hogy nem érzi jól magát velem ezért mondtam h akkor menjen el én meg haza megyek és ő elment….



Azért érzem magam nagyon rosszul mert akkor miert hiv az magához? Úgy érzem h nem vagyok prioritás és Nem vagyok fontos neki, de cafoljatok meg


2022. dec. 18. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem együtt akart veled bulizni ezért hívott át.

Megtehette volna uziben is, viszont attól, hogy nem szereted a techno bulikat vele lettél volna és azért mentél át elvileg, hogy vele légy.

Vagytok együtt egyedül eleget gondolom és másokkal, más helyszínen is lehet néha.

Amúgy ha te mondtad, hogy menjen nyugodtan mit csináljon? Hallgatott rád és lehet budzkessegbol is, mert nem voltál hajlandó kedvére tenni.

2022. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

"Tegnap este barátom áthívott magához."

Ha áthívott magához, akkor nem kellett volna ott hagynia.

Máshogy jött volna ki a szitu, hogyha nem hív, te oda állítasz és bejelenti megyek buliba. Így, hogy Ő hívott, aztán el ment otthonról.... Legalább haza vitt??

2022. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Közben hívták a haverok.


De jogos, nekem is rosszul esne.

2022. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is rosszul esne, de a párodnak is rosszul eshetett, ez meg sem fordult a kis agyacskádban? ^^


Miért te vagy a lényeg, amikor ketten vagytok egy kapcsolatban, egy pár vagytok?

Ő ugyanúgy érezheti, hogy nem vagy számára fontos, mert visszautasítottad, sőt "elzavartad".

Neked hogy esne az ő helyében lenni kérdező? ^^

Egyáltalán minek ez a kérdés, 14 éves vagy?

Miért nem vele ülsz le megbeszélni őszintén érzéseid és kinyogni, hogy bár így érzed magad megérted az ő álláspontját is és elnézést kérsz, összeborultok és tanultok jobb esetben az esetből.

Ez olyan kicsinyseg és ne haragudj, de ezen filózol?

Mit tennél, ha kiderulne, hogy flörtölt, megcsalt más lánnyal akkor? ^^

Az lenne ok aggodalomra és, hogy érdektelennek érzed magad, de ez nem fuh de nagy probléma.

Te csinálsz belőle problémát és igazából te is kreáltad...

2022. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3%
A bárodnak meg az esett rosszul, hogy szeretett volna veled együtt bulizni és te erre nem voltál hajlandó, ráadásul ahelyett hogy utána megpróbáltál volna a kedvére tenni, elküldted és leléptél. Nem mondom hogy feltétlen igaza van, de ne csak magaddal törődj, gondold át azt, hogy neki mi esne jól
2022. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem , ő a barátaival akart lenni, ezt kiemelte. Nem velem bulizni.
2022. dec. 18. 19:06
 7/22 anonim ***** válasza:
9%

De áthívott téged, vagyis együtt lett volna a cél.

Tulajdonképpen miért zavar, hogy a haverokkal akart lenni?

Csak veled foglalkozzon, vagy mi?

2022. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem, de akkor miert hívott át 5 percre???

Nem az zavar

2022. dec. 18. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagy képes felfogni azt, hogy együtt mentettek volna?

Hívott téged. Mi olyan érthetetlen?


"Megérkeztem és azzal indított hogy szeretnék e vele elmenni egy techno buliba mert a barátai is ott lesznek."


Ilyesmi történt többször is kérdező? Mert akkor érezheted magad másod/harmad/negyed hegedűsnek, de ha ez az első eset nem tudom mit kell durcizni.

2022. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarok menni, mert ejfel van hideg van faradt vagyok akkor nem tudna hozzám igazodni? Úgy hogy ő hívott át a lakásába azzal hogy együtt legyunk egész este és nala alszom. De nem inkább elmegy én meg haza megyek. Tok mindegy szerintem ez mindenkinek rosszul esne, es az tudja hogy hogy érzek aki már átélt ilyet többször is uogy mindenkinek csak egy opció vagy
2022. dec. 18. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!