Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a párok, akik nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik nem egy helyen dolgoznak/tanulnak és nem élnek együtt: hogy oldjátok meg a mindennapi találkozást?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
sehogy, nem találkoznak minden nap.
2023. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munka után, illetve hétvégén találkoznak.


Legalábbis én így tenném.

2023. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell annyira ráfüggeni a másikra, hogy kényszeresen találkozni akarj vele minden nap.
2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem jó egyáltalán, hogy mindennapi találkozás, mert oda vezethet, hogy levegőt nem kap az egyik a másiktól, nincs én-ideje, vagy megunja a párját egykettőre.
2023. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem talalkoztunk minden nap, de ezt ugy oldottuk meg, hogy igen hamar osszekoltoztunk, kulonben maradtak volna kb a hetvegek, mert eltero beosztasban dolgoztunk.

Nekem ott volt az albim akkor, ahol egyedul laktam, ugyhogy nem volt nehez.

2023. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden nap? :D Jó vicc, mert mi pl. 1000 km-es távkapcsolatból indultunk.
2023. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt távkapcsolatom (220+km).

És volt régebben olyan barátnőm, aki mai szemmel (autóval) közel van (légvonalban 20-30km), de anno több mint 2-3 óra buszút választott el (tehát oda-vissza minimum 4 óra).

A megoldás, hogy mindkét félnek el kell döntenie, hogy mennyire fontos a másik, és ennek megfelelően gazdálkodni az időbeosztással, hogy rendszeresen tudjanak találkozni. (Rendszeres lehet heti/havi is akár, a lényeg hogy mindkét fél számára világos legyen meddig kell kibírni a másik nélkül.

Emellett telefon/chat segítheti a kapcsolattartást.


A "közeli" barátnőmmel megoldás volt, hogy pl Pesten találkoztunk, félúton. Így csak 2x1-1.5 órát kellett utazni, amit 1-1 hétköznap is bevállaltunk.

Hétvégén pedig felváltva (bár többször én) utaztunk egymáshoz.

(Tehát volt hogy heti 2-3x találkoztunk, de átlag heti 1-2x).


A távoli esetben maradt a 2 hetente egymásnál hétvégézés.

220km tömegközlekedéssel már 260 km és kb 4 óra. Saját autó mellett is próbálkoztunk oszkárral, busszal utazni, stb.

Ezt 1 évig csináltuk, aztán a barátnőm felköltözött hozzánk, és most keressük közös lakásunk (csak hát elszálltak az árak). Nem ideális a távkapcsolat, de arra jó, hogy kiderül mindkét fél számára egyformán fontos-e a kapcsolat, és megtanultok egymáshoz igazodva, de egymás nélkül is létezni.

Idén lesz 3 éve, hogy már közösen utazunk (minden 3. héten) a szüleihez. :)

28/F

2023. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!