Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a mobilozás nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a mobilozás nálatok otthon?

Figyelt kérdés

Munka után az otthoni létének 80%át ez teszi ki.


Pl Tegnap lemerülőben volt a mobilja és képes volt hosszabbítót vinni a wcre h tudja ott használni.

Ilyenkor 1órát ott tölt minimum mert mobil nélkül unalmas wczni


2023. jan. 14. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nem birom a 4 falat, nálunk is rengeteg ha otthon kell lenni. De nem a wc-n.
2023. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Sok. Ha kakilni megyek, en is viszem a tabletet, kulonben mit csinaljak, olvasgassam a Domestos osszetevoit, mintha ‘98 lenne? :D


De ettol fuggetlenul kommunikalunk egymassal is, nem ennek a rovasara nyomkodjuk.

2023. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Aki egy órán át mobilozik a wc-n, az nem xarik, hanem társkeresőzik, és épp pörgeti a tindert, vagy írogat mással. A szex milyen? Nem lett kevesebb, vagy éppen több?
2023. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is küzdünk ezzel, aki telefonfüggő, szerintem azt nem lehet megváltoztatni. Max szólsz neki de ennyi.
2023. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oooo... Én is telefon függő vagyok, de azért a wc n mit lehet egy órán át nyomogatni? 😂 Egy szarás 3 perc, én van hogy telózok közben van hogy nem, nem kötelező.


Sokat telózok és ő is de nem megy a párkapcsolat rovására, azért le tudjuk tenni. Én egyedül nem tudok magammal mit kezdeni azért telózok folyton.

2023. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Nem mindenkinek annyi😄 Van, hogy eleve az elejen nehezebben jon ki, de van, hogy akkor konnyen, de ha ulok meg egy kicsit, akkor jon meg kesobb is XD Tok valtozo igazabol, az egy ora meg szerintem tulzas, en max fel orat szoktam bent lenni.

Nem egeszseges elvileg, ha mindenki normalisan enne, gondolom akkor menne mindenkinek 3 perc alatt, de az eletmod elegge befolyasolja ezt a dolgot. (Pl kevesebb mozgas, ulo eletmodnal gyakoribb a szekrekedes.)

2023. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a wcs dolog csak egy példa.

Esti 1óra minimum, reggel meg +30óra bent a fürdőben ..

Amúgy sose értettem h miért kellene bármi mást csinálni a wczés közben.. bemegyek, elvégzem pont és jövök ki.

2023. jan. 14. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell szerintem erteni, alapvetoen ez egy tok artalmatlan szokas a kapcsolatra nezve, ha minden mas rendben lenne, akkor szerintem rohadt mindegy, hogy meddig wc-zik a masik. Apam pl konyvet olvas a wc-n, o nem a mobilt nyomkodo generacio. Neki bent van egy regeny a wc-ben, aztan azt olvassa fel orat.

Ha a kommunikacioval, egyutt toltott idovel vannak gondjaitok, annak nem a mobil az oka, ez csak egy targy, ami ha nem lenne, talalna mas elfoglaltsagot a masik.

2023. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!