Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, miért érzi úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért érzi úgy az exem, hogy két héttel a szakításunk után meg kell indokolnia, hogy miért szakított velem?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt szakított. Azóta is pár naponta bejelentkezik. Tegnap viszont ingerülten hívott fel, hogy miért nem reagálok az smseire, és a telefonjaira. Azt mondta két év együtt élés után, hogy nem passzolunk össze. De borzasztóan hiányzom neki. Létezik, hogy belátta, hogy nem biztos, hogy jól döntött, és túl büszke ahhoz, hogy újra akarja kezdeni. Inkább bemagyarázza magának, hogy nem passzoltunk össze, és összeveszik velem, hogy legyen benne düh, és harag, ami visszatartja, hogy ne beszéljünk, és ne keressen? Nektek erről mi a véleményetek?
2011. júl. 12. 13:12
 1/5 Setis ***** válasza:
Pont ez. Simán lehetséges, hogy megbánta, de nincs benne annyi, hogy beismerje és a szemed elé kerüljön. Legegyszerűbb, ha nála kérdezel rá, hogy tulajdonképpen mit akar.
2011. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:
Elég nagy hülye lenne, ha ilyen indok állna a háttérben, hogy bemagyarázza magának. De ezt inkább tőle kérdezd meg, már ha érdekel. Szerintem inkább tiltsd le, ne vedd fel, és ne reagálj rá. El akart hagyni, had menjen!
2011. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a szakítás azt jelenti,hogy jó sokáig békénhagyjuk egymást megnyugodni.És nem tépjük egymás idegeit.

Én számot váltanék.

2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DE MI A KUKIÉRT TESZED MEGINT KI? REGGEL MÁR VOLT EZ A KÉRDÉS!!!!!!!!!


BAZ++, HA TÚL BÜSZKE AKKOR ÍGY JÁRT...

2011. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért raktam ki újra, mert kíváncsi vagyok a véleményekre, és akkor is csak te írtál. Keress más kérdést, ha zavar.....nekem fontos, hogy tudjam, nem csak én hiszem azt, hogy ez van a háttérben. Bocs!
2011. júl. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!