Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ráírt az exére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ráírt az exére, hogyan reagálnátok az alábbi helyzetre?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kutakodni a párom telefonjában, de ma lemerült az enyém, ezért megkértem, hogy had írjak az ő messengeréről. Amikor befejeztem kicsit lelapoztam az üzenetlistájában, és ott volt az exe neve, hogy egy hete beszéltek. Nagyon meglepett, mert úgy tudtam, hogy egyáltalán nincsenek jóban, eleve rosszban váltak el másfél éve persze nyílván azóta csillapodtak a kedélyek. Megnéztem és a párom írt rá késő este, hogy örül, hogy összetalálkoztak edzésen (csoportos edzésre jár) és reméli megy legközelebb is, mire írta az exe, hogy fog, erre a párom írta, hogy várja, hogy ott legyen. Ennyi volt az egész.


Alapból udvarias a párom, szóval ezt, hogy “várja”, lehet hogy csak azért írta, hogy ne legyen bunkó az exével, mert elég hisztis nő és nem bírja, ha valaki nem foglalkozik vele.


A kapcsolatunkat pedig jónak érzem, emiatt annyira nem aggódnék, csak zavar, hogy nem is mondta, hogy beszéltek



2023. márc. 10. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Kuka.
2023. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, de ha kimaradozna, nem foglalkozna velem, mint azelőtt, érezném, hogy elhidegült, akkor lapátra tenném szó nélkül.
2023. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Ezt rettentő butaság vagy naivság lenne udvariasságra fognod.

Először is nem lenne kötelessége foglalkozni a hisztis exével, másodszor meg gondolom, nem írt rá minden nőre, aki ott volt, csak akit reszelgetett.

Szakítanék. Még időben.

2023. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
🚩🚩🚩
2023. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

3, teljesen egyetertek.


Nem kell foglalkozni az exevel… foleg nem az erzeseivel. Azert irt ra mert AKART. En szembesitenem vele felnott modjara es megkerdeznem hogy vannak e erzesei az exe irant, miert irt neki es valaszoljon oszinten. Mert ne raboljatok egymas idejet.

2023. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A férfinél ha vár valamit, az azt jelenti hogy várja is.
2023. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Be van neki csicskulva. Úgy szórakozik vele a nő, ahogy akar. De most se fog kelleni a nőnek, max nincs ló éppen.

A pasid már bekapta a horgot, irtó hülye egy "férfi" lehet, akit simán meglehet vezetni.

2023. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék a helyedben erre...



Ha felháborodik, szerintem gyanítható, hogy érez még valamit az ex iránt.

2023. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

"Alapból udvarias a párom, szóval ezt, hogy “várja”, lehet hogy csak azért írta, hogy ne legyen bunkó az exével, mert elég hisztis nő és nem bírja, ha valaki nem foglalkozik vele."

Ezen jót nevettem.

És akkor bunkó lenne, ha nem írkálna neki? Ugyan, csak próbálod mentegetni, mert kényelmetlen számodra ez a helyzet (jogosan!)

Hazudsz magadnak.

Te is tudod, hogy ez így nincs rendben.

2023. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

"hogyan reagálnátok az alábbi helyzetre?"

Kib_sznám. De ez én vagyok. Majd idővel megtanulod te is remélhetőleg, hogy nem kell "naívosat" játszani.

2023. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!