Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod külsőre minden téren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod külsőre minden téren az ideál számodra?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjátok, köszönöm.
2023. máj. 16. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem kifejezetten, de jobban vonzódom hozzá, mint egy olyanhoz, akit külsőre megálmodok, de más a személyisége.
2023. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem, bizonyos tényezőkben kb az ideálom szöges ellentéte.


Mégis szépnek tartom és szeretem.


F29

2023. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor beleszerettem, az lett. De nekem nincs külsőre ideálom.
2023. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nincs ideálom. Tetszik a párom, elképesztően vonz, de nem olyan külsőre, amilyennek 10 évesen elképzeltem. Ja és a barátnőim szerint nem néz ki jól, tehát csak az én szubjektív véleményem, hogy vonzó.


Belsőre viszont minden téren felülmúlja a legextrémebb ideálomat is, pedig nagyon álmodozós vagyok, magasabban volt a léc, mint bármelyik romantikus filmben/mesében, amit valaha láttam.


21N

2023. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
57 éves.. messze nem a külsejével fogott meg..
2023. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs ideálom. Amikor megismertem is tetszett és most is tetszik. Nem is teljesen értem ezt az "ideál" dolgot, főleg külsőre vonatkozóan (9 éve vagyunk együtt, ezidő alatt hiszed vagy sem, bizony változik az ember, és még változni is fog, ahogy előre haladunk az időben).
2023. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ideálom, de nem bánom.

Nagyon helyesnek tartom, és minden téren vonzónak, a belső értékei pedig felülmúlják minden várakozásom.

37N

2023. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ideálom, de egyáltalán nem bánom. Nyilván azért jöttem össze vele, mert vonzott külsőleg és belsőleg is egyaránt. De nem az a tipikus szőkeherceg.
2023. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Sosem volt olyan párom aki külsőre ideálom lett volna, de tudtam mindegyikőjüket szeretni.
2023. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Tulajdonképpen igen, amikor összejöttünk (négy éve), akkor is nagyon vonzott külsőre és ez még mindig igaz.

26/N (a párom 29/F)

2023. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!