Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás és a kibékülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás és a kibékülés közti időben(4hónap), volt a páromnak más, nem tetszett igazán neki és most ki akar békülni velem, mert állítólag engem szeret. Vélemény?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt szakítottunk.Tudom, hivatalosan nem voltunk együtt, de nekem valahogy mégsem megy, állandóan az jutna eszembe szex közben, hogy csókolgatta a másik nőt, stb.

2023. máj. 20. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod nem menne akkor nincs miről beszélni.
2023. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a másik nővel nem ment neki, ezért "ló helyett a szamár is megteszi" címszó alatt visszamenne hozzád.

Akarsz egy pótlék lenni akit ilyen alapon bármikor újra lecserélhet?

Az "anyagi okok" már megjavultak? Mert ha fennáll a régi probléma, akkor semmi sem változna, újra előjönnének a gondok.

Eleve ha neked nem menne a másik nő miatt akkor kár is belekezdeni.

2023. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Ezt sosem értettem, ismerkedésetekkror szűz volt? Aligha, ritkán első az ember. legtöbbször már a kapcsolat előtt csókolgat az ember más nőket, férfiakat, a szakítás után miért más?


Ettől függetlenül két dolgot tehetsz: dolgozol magadon, hogy ne legyen ekkora hatással rád ez az eset, vagy nem jöttök össze. Ha hajlandó átbeszélni a félelmeidet, szerintem ezt a pasival beszéld meg.

2023. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ment nőzni, mert azt hitte, vele lehet bármi.


Nem jött össze, most visszamászna hozzád, míg nem talál mást. Ne légy ostoba.

2023. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!