Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Akit bántottak? Segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Akit bántottak? Segítsen? Hogyan lehet szabadulni?

Figyelt kérdés
Ezek után is "szeretem" ragaszkodom inkább... Máskor is bántott, de most az sbo-n kötöttem ki. Persze bekísért. Nem mertem előtte elmondani a dolgot.:( aztmondtam elestem.

2023. máj. 20. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom ez a kérdés mennyire igaz, remélhetöleg nem. A valosagban az orvosok màr millió ilyen esetet làttak, ne hidd, hogy nem fogja tudni egy orvos sec-perc alatt, hogy ha valakit bàntalmaztak és nem elesett. Egy normalis ember gyorsan segitseget kerne es minel elobb szabadulni akarna a kapcsolatbol az altalad leirt embert nagyon bemanipulalta az ocsmàny hànyadék pàrja.



Ha ez igaz lenne mivel a fejed serult ezert az egesz testedet es gerincedet is megvizsgaljak alapbol hogy nincs-e gerinc vagy nyakcsigolya serules vagy egyeb serules, rontgennel is. Magyaran le kellett venned a felso ruhazatot. Mivel ha valakinek ilyen szinten serul a feje a falhoz nyomasnak latvanyosan van nyoma a hàton vagy a mellkason.


Ott a helyszinen is kerhettel volna segitseget de stockholm szindroma gyanus vagy vagy legalabbis ha nem igaz a kitalalt karaktered.


Ilyen helyzetben ha tagad az àldozat az orvos hivatalbol tesz feljelentest.

Az orvos nem hülye észreveszi ha nem elesett a pàciens.

2023. máj. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Kérj segitséget az orvostól ha még ott vagy. Alapbol azt kellett volna ott tenned. A leiras alapjan tenyleg Stockholm szindroma.


Ha nem kértél segitséget és kontrolra vissza kell menned akkor ott kérj segitséget ha igaz. Az orvos meg majd intézkedik ha nem vette észre alapból. De a földhöz csattanasnak es a keznyomnak mas a serules nyoma. A félelmet amugy egy orvos simàn észreveszi.


A te érdeked hogy segitséget kérj az orvostól ha nem mondtad el a csalàdodnak.


11-es vagyok.

2023. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

* falhoz csattanasnak


Bocsanat elìrtam.

2023. máj. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sajnos igazat írtam. Csak a fejem vizsgálták, semmi mást. :/ biztos van valami ebben a stockholm szindrómában, már én is elgondolkodtam rajta. Pszichológus segítene? 😢
2023. máj. 21. 09:45
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

14


Engem is bántalmaztak, az első egy "laza" fenékrecsapás volt, aminek nyoma maradt pár napig, aztán semmi, majd másfél hónappal később jött a haddelhadd, inkább le sem írom, hogy mi. Azonnal szakítottam, pedig 1 éves közös kisgyerekünk volt.


A pszichológus majd segít. Most először lépj le. Van hova menned? A NANE-t megkereseni tényleg jó ötlet, ahogy írta valaki.

2023. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

14-es én nem hiszem el hogy az orvos elhitte hogy elestél és nem volt semmi röntgen? Ezért ìrtam 12-es vàlaszomban, hogy aki földre esik, mert ezt hazudtad, akkor megvizsgàlnak màshol is. Hogy kizàrjanak neccesebb sérüléseket.


15-ös is ìrta hogy egy szimpla fenékre csapàsnak is van nyoma. Annak meg plàne, ha nagy erövel a falhoz löknek és szorongatnak a hàtadon vagy a mellkasodon kéznyom zuzodasnak kéne lennie egy ilyen utàn. Ha a kezed is megszorongatta azon is kell lennie nyomnak. Olyankor nem csak a fej de a hàt és a mellkas is zùzódàst szenved. Ezért irtam hogy ilyen esetben mindig röntgeneznek.



Kérj segìtséget a sajàt csalàdodtól és a NANE-tól.



Hagyd ott a piklàkba!



Kérdezd mar meg magadtól hogy ha a fiatalabb énedet magad mellé àllìtanàd és làtnàd mi lesz a jövöben hogy bàntalmazni fognak, mi lenne az elsö reakciód? Mit mondanàl magadnak?


Valami ilyesmit: Mikor még àbràndoztàl az igaz szerelemröl ilyen ocsmànysàg nem volt a képletben hogy bàntalmazàs. Lehet a fiatalabb éned azt mondanà szörnyülködve hogy "Brrr hogy voltam képes egy ilyen agresszìv alakkal szóba àllni és össze jönni?"


Szerintem a fiatal éned biztos elszörnyedne és azt mondanàd magadnak józanul hogy hagyd ott. És megvigasztalna hogy nem tudhattad elöre, de mostmàr tudod és azzal véded magad ha nem hiszel magadnak hogy szereted. Mert ez nem igaz és az a pasi nem is Igazi. Ha az lenne nem bàntott volna mert a szeretet nem bànt.


Menj a csalàdodhoz mesélj el mindent nekik és kérj segìtséget.


Kérdezd ezeket magadtól:


Milyen jelei voltak annak hogy a pàrod bàntalmazó tìpus?


Mitöl félsz?


Attól hogy megismétlödik?


Ha vele maradsz nagy eséllyel megismétlödik csak lehet neccesebb lesz.


Nem félsz ettöl?


De attól igen hogy elhagyd.


Nem érzed az ellentmondàst?


Illetve kérdezd meg magadtól hogy milyen nehéz dolog volt az életedbe mielött összejöttél a pàroddal és imprinting mód hozzàkötötted az enyhülés érzését.


Nem tartozol ennek az alaknak senmivel. Az aki üt egy védtelen embert az egy gyàva agresszív féreg.

2023. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Én teljesen kivülàllóként ìrtam amit ìrtam. Nem olvastam hogy azoktól vàrsz vàlaszt akik hasonlt tapasztaltak. Bocsànat ezért, de remélem azért segìt valamit a felràzàsom.


12-es, 16-os vagyok.


Amugy ha visszamennel elmondani az orvosnak hogy féltél szerintem segitenének neked és Làtlelettel együtt, hiatalbol feljelentenék.


De inkàbb 15-ös vàlaszàt fogadd meg. Keresd meg a NANE-t.

2023. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

* Nem olvastam, hogy azoktól vàrsz vàlaszt akik hasonlót tapasztaltak.


Bocsànat tipoztam.

2023. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én rögtön,abban a pillanatban szabadulni akartam,ahogy kezet emelt rám.

Az undor és a harag sokkal erősebb bennem bármilyen más érzésnél...Mondjuk nem is tartom magam mentálisan beteg embernek,annak ellenére,hogy a bántalmazóm pont ezzel akart támadni,lelkileg is.

2023. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!