Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 2,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2,5 éve vagyunk együtt. 4 év kihagyás után anyámmal elmentem egy éjszakai túrára, ami után ott sátraztunk (mert messze volt), majd másnap hazajöttünk. Szerintetek tényleg beteg állat vagyok, amiért anyámmal egy sátorban aludtam?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
nem
2023. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ebben az ég világon semmi extra nincs. Tök jó, hogy ilyen a kapcsolatod anyukáddal, hogy ilyen érdekes közös programokat tudtok csinálni.
2023. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 harebell ***** válasza:
98%
Ebben semmi beteges nincs. Gondolom, a párod mondta ezt, ha ebbe a témakörbe tetted..?
2023. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Szerintem ez egy jó közös program. Minek vittetek volna külön sátrat?
2023. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Az a beteg, aki ebbe többet lát bele, ne is haragudj. Nincs valami rendben a barátnőd fejében, ha az anyádra féltékeny.
2023. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális szülő gyerek kapcsolatban ez teljesen okés.
2023. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!