Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi lenne a reakciótok ha az első együttlét után barátnőtök kijelentené hogy rossz érzés van benne emiatt mert a moráljával ez ellentétes volt és el kell mennie a templomba ezt meggyónnia?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént igazából azóta köpni nyelni nem tudok. És semmi, semmi nem történt úgy hogy ő ne akarta volna, ne egyezett volna bele
2023. jún. 3. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szomorú lennék. Nem akarok együtt lenni egy mélyen hívő és ennyire beszűkült tudatú lánnyal. Számomra ez nagy negatívum, mert ostobának gondolom aki így gondolkodik.


Persze valószínűleg előbb kiderülne, hogy totálisan nem illek vele össze.

2023. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez életszerűtlen.
2023. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem létezik ilyen, főleg ha vallásos valaki. Én mondjuk nem vagyok az, de így is volt már rá példa hogy egy büdös cafkának éreztem magam, mert túlságosan meg akartam felelni a partnernek, ami hiba volt. Ezen az önvizsgálat segít, nem a gyónás.
2023. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose járnék vallásos nővel.
2023. jún. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beigazolódna, hogy a vallásos is csak egy egyszerű ember, akinek a vallás is csak egy álca, hogy őt szent-sérthetetlen emberként kezeljék.
2023. jún. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A hagyja magát valaki es nem ellenkezik, az nem mindig jelent beleegyezést. Inkább azt hogy nem mer nemet mondani vagy nem tud.

Volt egy mozdulata is amit ő kezdeményezett nem te?

2023. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

N

2023. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vallàsosként voltam nevelve, de már akkor se értettem, hogy miért kell a házasság előtti szexet, masztirbálást akkora bűnnek tekinteni.


Mostanra abszolúte eltértem a vallástól, s továbbra is azt gondolom, hogy egy fölöslegesen fenntartott része a vallásnak.


Viszont tudom, hogy vannak ilyen mélyen hívő emberek. Várhatóan ma már kevés esély van arra, hogy olyan emberrel összejöjjek. Ha mégis idáig eljutnának és ez előfordulna, várhatóan visszaemlékeznék arra az időszakra amikor 14 évesen ugyan ezt tettem. Várhatóan ha eljutnánk eddig, akkor utána beszélnék vele erről, engedném, hogy ő is meg én is fel tudjuk dolgozni a történteket.

2023. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

A vallásosságban azert bun a szex meg a stb hazassag elott mert nem ez lenne kapcsolatok ertelme hogy egy alkalom ezzel masik alkalom azzal pár év ezzel aztán azzal gyereknevelés ezzel aztán azzal.

Hanem ey teljesen más erkölcsi értéket kepvisel.

Hogy nem az ösztön meg b.szás az érték hanem az hogy fel tudtok nevelni egy gyereket mint egy család és normákat erkolcai értékeket át tudtok adni. Es alkalmazkodni tudtok egymáshoz es megoldani a gondokat egyutt oregedni csúnyúlni es akkor is szereted ha huszéves és akkor is ha 40.

Ez munka felelosség.

2023. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

“ A vallásosságban azert bun a szex meg a stb hazassag elott mert nem ez lenne kapcsolatok ertelme hogy egy alkalom ezzel masik alkalom azzal pár év ezzel aztán azzal gyereknevelés ezzel aztán azzal.

Hanem ey teljesen más erkölcsi értéket kepvisel.

Hogy nem az ösztön meg b.szás az érték hanem az hogy fel tudtok nevelni egy gyereket mint egy család és normákat erkolcai értékeket át tudtok adni. Es alkalmazkodni tudtok egymáshoz es megoldani a gondokat egyutt oregedni csúnyúlni es akkor is szereted ha huszéves és akkor is ha 40.

Ez munka felelosség.”


Ezt értem, gyerekkoromban is, viszont azt meglehet oldani máshogy is mint, nem muszáj felfogni ekkora bűnnek.

2023. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!