Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt és együtt lakunk. Nem tudom hogy kéne szakítani még soha nem tettem előtte. Jelenleg úgy néz ki a helyzet hogy érzi hogy baj van de nem tesz semmit ha együtt vagyunk veszekszünk ha a barataimmal vagyok akkor érzem magam jól. Nem tudom ennyi idő után és 1 év együttélés utána hogy lehetne szakítani. Haza sajnos úgy kéne mennem hogy nem szeretnék de emiatt muszáj lenne ez a legnagyobb hátráltató tényező plusz arra jöttem rá hogy csak arra várok hogy valami nagy hibát kövessen el hogy okot adják rá hogy miért lépek ki a kapcsolatból. Már a vonzódás a részemről szex terén hiányzik ő neki nem plusz ha a szakítástol van szó általában csak kinevet. Mi lenne a teendő mint embert nagyon szeretem de már nem érzem jónak ezt mintha nem csak magamat hanem őt is hitegetnem. Hogy kéne ezt békésen lerendezni ha hazamenni se szívesen mennék plusz tudom hogy jobb lenne igy de zavar a gondolat hogy máshoz hozzáérne.

Viszont emelett én nagyon nem akarok beleragadni a kapcsolatba fiatal vagyok még körülöttem mindneki a szakításra buzdít.



2023. júl. 11. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Elpakolsz elköltözöl,közlöd hogy szakitasz,ouszi tovabbi sok sikert es leadod a kulcsot.

Amugy érdekes hogy nem tudod hogyan mikor elvileg 4 éve ismered vagy több is.

Simán tudni kène már rola mindent. Mit fog fel mit ért meg milyen reakciokra készulj fel kell e rendör hozzá:D vagy milyen ember.

2023. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen igazi ok, ami miatt vele vagy, hogy nem akarsz hazaköltözni. Pedig, átmenetileg, ez a legkézenfekvőbb megoldás. Nem fog akkorát "hibázni", hogy szakítóok legyen, de nem is értem, miért lenne ez lényeg.
2023. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha màr ilyenen jàr az agyad, akkor màr komolyan néz ki a helyzet! Viszont van egy „bibi“ azt irtad, hogy zavarna, ha màs hozzà érne. Ùgy tûnik, hogy valahol még van kötödés köztetek! Gondold àt még egyszer az egészet!
2023. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!