Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy reagálná le a következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálná le a következő szituációt?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt.

Anyukája nyugdíja tanárnéni nekem egy kicsit sok de igyekszem elfogadni, habár mostanság nagyon idegesítő lett.Kitalál mindent hogy a fia aki 52 éves vele foglalkozzon igazából lelkileg zárolgatja a “kicsi fiát”

Ezt a páromnak említettem is aki tisztában van vele de nem tesz ellene.

Amikor a páromnak az 50 születésnapján családosan elmentünk egy hosszú hétvégére (anyuka, apuka, a párom két 20éves fiai és barátnői az én 12 éve fiam és én) belementem, de nem éreztem magam jól anyuka beosztotta az időnket mitha osztálykiránduláson lennénk.

Túléltem, gondoltam ennyit megteszek a páromnak mert neki fontos a családja.

Idei év elején anyuka előrukkolt azzal mi lenne ha családosan elutaznánk 8 napra külföldre akkor mikor a párom születésnapja is van.

Én rögtönk mondtam hogy nekem ezt a munkahelyemen egyeztetnem kell és akkor a sulim utolsó hónapjait tapostam és a gyakorlatra is szabadságot kell kivennem nem tudom hogy tudom elintézni ezt a 8 napot.

Tudtam hogy nem akarok 8 napot a párom családjával tölteni

Napokat agyaltam hogy mondjam el , egy nap rákérdezetem hogy akkor most lesz ezzel a nyaralással

Azt a választ kaptam hogy megyünk mi a bajod vele?

Én akkor megválaszoltam nem szeretnék a családoddal 8 napot nyaralni, és kevés a szabadságom amit be kell osztanom, felajánlottam hogy egy hosszú hétvégében benne vagyok de 8 napra nem szeretnék menni.

Annyit mondott hogy beszélni anyukájával.

Teltek a hetek a hónapok a családi nyaralást nem hoztuk fel, míg egy nap egy kisebb vita alkalmával felhozta a párom hogy tudja hogy nekem nem fog tetszeni de elviszi a családját 8napra nyaralni.

Jól meglepődtem, nem is tudtam mit mondani.


Nem tudom mit kezdjek ezzel a szituációval, főleg azzal hogy mikor esetleg átmegyünk a párom szüleihez akkor mostanság a nyaralás feljön hogy bérelnek egy buszt stb én meg ott ülök és hallgatom a tervezgetést

Az se tudom hogy legyen mert azon a héten lesz párom születésnapja mikor nyaral a családjával, el se tudom képzelni hogy az a hét hogy lesz fel fog hívogatni esetleg miközben én itthon vagyok járok dolgozni és majd esténkét beszámolókat fog tartani.


Hogy kellene ezt a helyzetet kezelni?

Köszönöm ha elolvastad



2023. júl. 17. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy jó pihenést Drágám. majd én is megyek külön.
2023. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

#1-esre még egy zöld.

Jò pihenést, ha végeztem a melóval meg a sulival én is megyek a barátnőimmel.

Amúgy tényleg egy 52 éves mamakedvence volt a legjobb az összes közül? Költői kérdés...

2023. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi értelme egy ilyen kapcsolatnak? Keress olyat, akinek fontos vagy.
2023. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Anyu kisfia,soha nem fog változni,csak Te fogsz szívni.

Ahogy a 2-es írja...fel is tehetnéd magadnak ezt a költői kérdést

2023. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Vagy elmesz Veluk es megprobalod a legjobbat kihozni belole, vagy elfogadod hogy a parod elmegy a CSALADJAVAL, es kivanod hogy erezzek jol magukat. Megertem hogy ruhelled a csaladjat, az ilyesmi elofordul, es termeszetes is hogy nem kedvelunk minden embert, de tedd fel magadnak a kerdest. Biztosan olyan rossz lenne 8 napig nyaralni es kulfoldon suttetni a feneked? A parod ott lesz, a tobbit meg kibirnad szerintem.
2023. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad is lehet, de anyós készített egy portfóliót a 8 napos nyaralásból

8 nap Erdélyben és szinte mindennap be van osztva olyan az egész mint egy osztálykirándulás

2023. júl. 17. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Ez alapján két megoldás van: vagy elmész velük, és megpróbálod jól érezni magad, vagy nem mész, és elfogadod, hogy ők külön mennek. Végülis nincs ebben semmi rossz, ha te nem akarsz menni, a párod nem kényszeríti rád, de ő miért ne mehetne? Az már más kérdés, hogy tényleg elég anyucikedvencének tűnik... egyébként ismerem az érzést, exem szüleivel nagyon nehéz volt kijönni, így egy idő után én kivontam magam a közös programokból, mert nem éreztem jól magam, és ez látszott is rajtam. A szakításunkban ez is benne volt, hogy az exem nem tudta elfogadni ezt az ellentétet, és a szülei mellett állt ki, amit megértek, én viszont nem tudtam velük lenni (alkoholisták voltak, mocskos volt a ház, egyfolytában részegek, büdösek voltak).
2023. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Amugy azt is nehez elkepzelnem, hogy huszoneves fiatalok es hetvenes nagymama egyutt vannak.
2023. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!