Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok a következő szituációban?

Figyelt kérdés

Párom egyik baráti társaságába szinte csak nők tartoznak. Soha nem volt köztük semmi (egyikkel sem), nem is gondolom ezt olyan közeli barátságnak. Egy szórakozóhelyre járnak évek óta és így lettek "barátok".

Párom bemutatott a társaságnak, először nagyon kényelmetlenül éreztem magam. És igazából még a mai napig nem értem hogy párom miért egy csapat csajjal jár szórakozni. De nekem is több a fiu barátom, mint nő. Szóval ezt megpróbálom figyelmen kívül hagyni.

A lényeg, hogy nagyon kedvesen fogadtak. Mindegyik barátkozós volt velem, kivéve az egyik. Az első pillanattól kezdve kinem állhat. (Nem tettem ellene semmit, nem is ismerem) Buli után elkezdett furkálni páromnak, hogy nem vagyok neki szimpatikus. És többet párom ne is vigyen el abba a társaságba. Persze legközelebb is mentünk (én erről akkor még semmit nem tudtam). Köszöntem neki, vissza se köszönt. Akkor már éreztem, hogy baj van. Majd elég sokat ivott a csaj és nekem támadt, hogy mit keresek én itt. Meg párom jobban teszi, ha hazavisz mielött megtép. (Kellemetlen és nagyon ciki szituáció volt)

Az eset után megmondtam páromnak, hogy ilyen nőt ne nevezzen "barátjának" mert szerintem nem az. És soha többet nem akarok találkozni ezzel a csajjal.

A szituáció a következő:

A csaj bulit rendez. Mondta párom, hogy elmegy nélkülem.

Mivel egyértelmű, hogy én nem megyek. De azt se szeretném hogy ő menjen. Mondtam neki, hogy inkább szervezzünk közös programot máshol.

De félek tőle, hogy elfog menni.

És akkor nem tudom mit csinálnék.

Már előre ezen idegeskedek és félek hogy nem "engem fog választani".

Mit gondoltok?


2012. jan. 10. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem akarod, hogy párod elmenjen?
2012. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Én azt gondolom, hogy még ha nincs is köztük semmi, a csaj igencsak kinézte magának a párodat.

Esetleg a párod "zeng ódákat" rólad a hátad mögött. Hogy jön egy olyan nő azzal hogy megtép, mikor nem is ismer?


Az meg egyenesen felháborító a párod részéről, hogy így is menni akar.

Ha nekem szólna így be bármelyik "barátom" a páromról, kerülném jó nagy ívben a társaságát, nemhogy még a bulijára járjak...


De nem vetném el mégsem az ötletet, hogy van köztük valami (persze ezt ne vedd uszításnak, nem ismerlek titeket, nem ismerem a részleteket).

A párom bátyjának szeretője pont ugyanilyen volt.

Mikor a pali észhez tért és az anyjánál keresett menedéket, a rib.nc még oda is képes volt elmenni, az ajtó előtt vernyákolt hogy azonnal jöjjön elő a szerelme...

És az is képes volt a feleséggel találkozni, mintha mi sem történne.

2012. jan. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Biztos nincs köztük semmi. Nem is nagyon kommunikálnak, csak ezekben a bulikba.

Bár mostanába nem is mentünk oda.

Még az eset után, megkérdeztem a baráti társaságba egy csajt, hogy árulja már el mi baja van velem ennek a nőnek?!

És nem igazán akart válaszolni, azt mondta ilyen a csaj és féltékeny. /Bárkire, akit "betolakodonak" érez a társaságba és pasija miatt is. Pedig pasijával mégcsak egy szót sem beszéltem, köszöntünk egymásnak és ennyi.

2012. jan. 10. 01:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem kéne olyan pasi, aki ezzel a nóvel megy egy társaságba, aki meg akart téged tépni.Tuti kihajítanám.
2012. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó!

támogatlak


megbánt b.ssza meg ok nélkül egy vadidegen csaj,ráadásul veréssel fenyeget,a puha p.csű barátod meg ahelyett hogy jól leb.szná,még azt mondja elmegy nélküled????

Ő ismeri basszus!

Szerinted azért nem lett vna illendő megvédenie téged,még el is megy hozzá?

Szerintem rossz halat fogtál te ki magadnak,mikor elmentél horgászni.

Alap lett vna h rápirít a csajra,h te most h gondolod ezt h beszólsz a barátnőmnek!

Ő a párom,azért jött el mert velem van!


Na pasi is hót bunkó lehet,sajnállak!

2012. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te meg még fiatal vagy nagyon!

Kis határozottság elkéne beléd!

Mond meg neki: Figyú baromira megbántott ez a kis szuka,ha te hajlandó vagy azzal jól érezni magad,aki a bnődet bántja,akkor menj el,vagy ott is maradhatsz,mert engem nem találsz itthon mire hazajössz!

2012. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már sokan mondták, hogy nagyon bunkó párom. És még arra se képes, hogy megvédjen mert kerüli a konfliktusokat.

Lehet igazatok van.

2012. jan. 10. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat akkor mire varsz???Te jo isten...nem fog megvaltozni!
2012. jan. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most neked nem olyan pasi kell aki kiállna melletted.

Sosem értettem az olyan lányokat mint te!

Normálisak,intelligensek,de egy bunkó sz.r alak mellett

élnek.Kíváncsi vagyok h lehet ilyeneket összeszedni?

Na már most ugye!

Szerinted ha kikerüli a konfliktusokat,akkor képes lenne arra h bármikor is kiálljon érted?

Megvédene ha a helyzet úgy kívánná?


Ha van bőr a pofáján,és tényleg elmegy nélküled,akkor ne is idegesítsd magadat,nem veled van a baj,bánkódni meg ne bánkódj utána,mert én tudom magamról,ha a páromat így megbántaná valaki,szóba se állnék vele,ő meg még elmegy,és ki is jelenti h nélküled?

Szerinted ez a normális hozzá állás?

Mit vársz el tőle? H ilyen puhap.cs,akkor lehet h nem is igazi férfi,mert egy férfi dolga h megvédje a nőt,persze nem kell a széltől is óvni,na de kijelenti a csaj h megtép ha meglát,meg h ne gyere többet?

A csávó meg még csak annyit se mond h "na azért ne beszélj így vele!"

Ki ez te?

Vannak normális pasik is pedig,minek az ilyen tesze-tosza anyámasszony katonája?

Ha mondjuk valaki az utcán beszólna,vagy megtámadna,mit csinálna?

Elfutna?

2012. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjad neki!

Tudod mit édesem,ha azok után el akarsz menni,ahogy az a dög

beszélt velem,te meg semmit sem szóltál az érdekemben,akkor menj,sőt mehetsz akármikor,mert szabad ember vagy!


A minimum az lenne h a párjával marad,és eszébe se jut elmenni!

Úgy látszik nagyon h valami csak van ha a csaj,aki így beszélt veled,fontosabb neki,mint a saját párja!

Nem gondolod?


Ha azt feleli ok,megyek!

Akkor legalább kiderül h nem érdekli ha elhagyod!

Tehát most akkor miről is beszélünk?

2012. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!