Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már ilyet?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk megmentésén dolgozom/unk.


Viszont én lelkileg - sajat eletem miatti gondok - is elég padlón vagyok. Emellé jön még a mi mélypontunk is, hogy próbálom régóta elmondani mit érzek, de amikor megteszem ugyanaz a lemez..


Úgy érzem nincs elég lelkierőm még " egy komoly lelkizéshez"


2023. júl. 19. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

A mélypont meg a régóta az kizárja egymást. A mélypontról maximum pár hónap alatt vissza kell tudni jönni. Ha rnnél tovább tart, akkor nincs értelme tovább egymással kínlódni.

Az is lehet, hogy a saját életed miatti gondokat a párodon vered le. Addig amíg nem oldod meg, a párkapcsolati gondokkal se juttok előre.

Amúgy meg el kell rajta gondolkodni, hogy mi az oka, hogy minden téren ennyire mélyponton vagy. Valószínűleg a te készülékedben van a hiba.

2023. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy jó a kapcsolat, lehetne a támaszod a magánéleti problémákban is. Ha menthetetlen, akkor viszont tovább ront a helyzeten.
2023. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1es , nem azt mondtam hogy ő a hibás és én nem.


Az egyik baj hogy nem érzem hogy a támaszom lenne. Ezt már mondtam neki is.

Ő bármire megkér segítek még ha sok dolgom van akkor is beszorítom a munkám közé. Szó nélkül, észbe tartom ha megkér. Én ezeket nem teljesen kapom vissza..vagy csak problémázva és én nem akarom végig hallgatni ..így sokszor meg se kérem és a gondjaim megpróbálom magam megoldani..

De ezt akármilyen egyszerűen mondom neki sztem nem akarja megérteni

2023. júl. 19. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ti már évek óta mélyponton vagytok. Egész pontosan 5 éve írkálsz ide napi szinten.

Miért nem lehet végre szakítani?

2023. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!