Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha zavar, hogy még mindig követi azt a csajt?!

Figyelt kérdés

Hónapok óta alakul egy fiúval a dolog, de még nem jöttünk össze, eléggé lazára a veszi a dolgot de persze látom, hogy igyekszik is azért…napi szintű kapcsolatban állunk már. Vannak hasonló dolgai nem egy szent , de nem is akarom leírni előre a dolgot. Állítása szerint nincs más neki nem hajt másokra …. Viszont követ egy lányt akinek még ősszel / tavaly télen likeolta az összes képet gyanítom megdugta/ szerelmes volt, de a lány jelenleg nem követi viszont ő azóta is. A képeit nem likeolja már de akkor is nagyon zavar, hisz egy nagyon magamutogató beképzelt közönséges lányról van szó aki a feneket tolja ki pózol folyton rendszeresen posztol azaz a fiu látja gondolom es nem értem ha nincs köztük semmi már akkor miért nem törli ki? Vagyakozik utána? El rakta későbbre ? Nem egy ilyen rajongó típus, elég ego így már csak a tény hogy nem kovette ki pedig a lány már nem is koveti , gyanús. Nekem a legutóbbi képeim nem is likeolta be ilyen szinten mint ennek anno… A lánynak egy ideje már barátja is lett amit ki posztol igy végképp nem értem.

Őszintén szólva baromira zavar folyton nézem a lányt, de nem akarom szóvá tenni mint egy fbi nyomozó hisz együtt sem vagyunk, de kapcsolatban nagyon zavarna tőle / nem néznem el. Mi a véleményetek? Tegyek utalást neki, hogy rosszul esne ha kovetne exeket/ olyanokat akikkel kavart ? Mi a jó isten értelme van ennek?


29N


2023. júl. 20. 21:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Mi a jó isten értelme van annak, ha hónapokig alakul a dolog?? Ha annyira érdekelnéd, veled lenne, nem hónapokig sz--akodik! Ezen kellene elmélkedni, nem a követéseken, Ne húzd má a saját időd szerintem. Egyébként meg az ilyen paranoiákat, kényszeres cselekedeteket, hogy lesed, ki kit követ és ezen szorongsz, kezelni kellene.
2023. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ő már szexelni akar együtt aludni többet együtt lenni de ez megmondom őszintén egy zavaró tényező nekem. Már így is szotlam több más dolog miatt ( jogosan) de ezt NEM szeretném direkt módon közölni vele, talán valami utalás segíthet?
2023. júl. 20. 21:43
 3/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs baj azzal ha hónapokig alakul a dolog, én szeretem lassan , ő is. Én nekem egy hosszú kapcsolatom ért véget és nem is akartam el sietni.
2023. júl. 20. 21:44
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

Azt hittem egy 16 éves írta a kérdést. 29 vagy viselkedj már úgy.

Ha akarsz tőle valamit adj neki bizalmat ne kémkedj!

Amúgy én az összes exem követem megsem jelentenek semmit.

2023. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy f*sz, én dobnàm.
2023. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
szerintem logikus hogy egy afferból maradt r*banc külsejű lányt aki napi szinten a feneket fotózza, hogy nem akarom, hogy kövesse ha már nincs köztük semmi. Nem egy régi párkapcsolatról van szó, ahol ismerősök maradtak, olyan is van nála és nem zavar. De ez eléggé és elég feltűnő is ez az egy közülük.
2023. júl. 20. 21:50
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Megb*sznà most is, ez 100%.
2023. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Dugna a 6 centis kukijával.
2023. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Megköszönöm ha normális válaszokat kapnék , lehet hogy valakinek vicces a kérdésem vagy nem a legnormálisabban írtam ki, de engem igenis bánt és zavar.

Nem szeretnék szamár lenni , ha egy kicsit is érdekli az a lány őt akkor én szeretnék tudni róla/ kiszállni a képből. Nyivlan van a lánynak már új barátja de attól még foglalkoztat akkor minek kell követni .

Megköszönöm a bunkó provokálo válaszok mellőzését.

2023. júl. 20. 22:01
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hónapok óta fingja nincs két embernek, hogy mit akar egymástól, akkor kár erőltetni. Ez is mi már....még semmi sincs a hapsival, de már mindenféle xarért szólsz.

Nem vagytok olyan viszonyban, hogy bármibe beleszólj. Értem én, hogy hosszú kapcsolatod ért véget és hogy akarod, hogy ez a hapi megfeleljen, de ha már azelőtt ennyi mindenen kell változni, hogy megfeleljen valaki, nem lenne egyszerűbb szimplán olyat keresni aki nagyobb arányban vagy teljesen megfelel? Könyörgöm 29 éves vagy. Persze, messze még a nyugdíj, de erre neked van időd?

2023. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!