Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak szerethető és kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szerethető és kevésbé szerethető, megcsalnivaló és imádnivaló emberek? Vagy mitől függ, hogy valakit szeretnek/nem szeretnek, megcsalnak/nem csalnak meg?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 13:35
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
20%
Alapvetően is kettőn àll a vàsàr. Az egyértelmű bűnös max az àldozathibàztatàssal talàlható meg.
2023. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván nagyrészt az adott embertől függ, hogy a környezete hogy viszonyul hozzá. Vagy mi a kérdés?


Nyilván egy kedves, jófej, sikeres, szociális és csinos lányt többen fognak ekdvelni, mint egy bunkó, unalmas, sikertelen, magába forduló és csúnya lányt.

2023. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban gondolom, hogy pl van, akibe sikerült beleszeretni, de van, akibe senki nem tud, mert egyszerűen nem szerethető, pedig nem bunkó vagy ilyesmi. Illetve a megcsalás, rá van írva az adott emberre, hogy őt meg kell csalni? (persze képletesen)
2023. júl. 28. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

A megcsalásnál természetesen sokkal nagyobb felelőssége van a megcsaló félnek, így azt nem venném ide.


De amúgy igen, vannak jelentéktelen személyiségű emberek, akikre valahogy senki sem figyel fel.

2023. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

A megcsalas a két felén múlik, vagy az egyiken:



-Ha egyre rosszabb a kapcsolat, akkor az egyik/mindkettő félrelép.


-Ha az egyik fél sose volt szerelmes, akkor félre is lép, ha olyan típus.



Az meg, hogy ki szerethető a vonzalmon függ, azkn múlik, hogy tetszik-e, ha igen, akkor lehet szerelem belőle, ha nem, akkor barátság, vagy semmi.

2023. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

A megcsalas a megcsalo felelossege.

Van aki azt se csalja akit nem szeret utal vagy akarmilyen sarkany hanem lelép.


Soha nem a megcsalt a hibás a megcsalásban. Nem ő kérte.

2023. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez inkább a megcsaló féltől függ, nem a megcsalttól. Ha valaki nem kedveli a párját, nem vonzódik hozzá, nem akar vele semmit kezdeni, akkor oké, semmi probléma, hagyja el, de ne csalja meg! Ez a tiszteletnyilvánításnak a legminimálisabb megnyilvánulása szerintem, hogy inkább szakítok, mint félrelépek. Persze a másik fél se mindig ártatlan, például megvonja a szexet a partnerétől szándékosan vagy jutalomként használja. Ez mégegy gusztustalan dolog szerintem és az ilyet nagyobb eséllyel is csalják meg általában.
2023. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
A megcsalásért a megcsaló a felelős. A megcsaláshoz vezető útért viszont mindketten.
2023. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem megcsaltak, exem még nem engedte el se érzelmileg se fizikailag az előző barátnőjét és azt mondta, ha én nem vagyok féltékeny meg nem balhézok miatta, akkor belém szeretett volna, jó kapcsolat lett volna és előbb utóbb abbahagyta volna a megcsalást. Azért féltékenykedtem, mert már az elején voltak gyanús jelek és mint kiderült az eleje óta csal és engem hibáztat.
2023. júl. 28. 14:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mocskos szemétláda. 🤮


Hát persze te rád fogja, az ilyenek soha nem vallják be, hogy ők a bűnösek, gerinctelen sopredekek.

2023. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!