Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szájon puszilja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szájon puszilja az anyját és engem tart hisztisnek. Normális ez?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy engem nem neveltek valami szépen, nincs összetartás a családomban, de abban biztos vagyok, hogy 22 évesen rohadtul nem oké, ha valaki üdvözléskor szájon puszilja az anyját. Amikor megláttam szószerint rosszul lettem, ki is fejeztem, hogy ez nekem nagyon bizarr. A barátom anyukájával most találkoztam először, de nem lopta be magát a szivembe és ha jól sejtem ez kölcsönös, mert minden porcikájával igyekezett kimutatni, hogy őt mennyire imádja a fia és én egy senki vagyok hozzáképest számára. Így elsőre elég beteges nőnek tűnt, máskor csak telefonon hallottam őket beszélni, olyankor nem vettem észre ezt a fura viselkedést. A barátomról kialakult kép egyből összetört, ahogy megláttam ezt a szájra puszi dolgot és elgondolkoztam a szakításon, pedig egyébként működőnek tűnt a kapcsolat. Ő azt mondja ne hisztizzek, attól, mert engem nem szeretgettek soha a szüleim még ez normális és ő szereti megölelni az anyját. A puszit belátta végül ő is, hogy durva, de azt nem mondta, hogy szándékában állna leszokni róla. Őszintén szólva nekem elment így ettől a kapcsolattól a kedvem, halál szerelmes voltam még pár napja, de már inkább szabadulnék tőle, mert elég nekem az én beteg családom is, nem kell még mellé egy eszelős anyós is és a barátom se az, akinek hittem, ha neki ez oké. Létezik szerintetek, hogy velem van a baj, ha emiatt már nem tudok vonzódni hozzá?
2023. aug. 6. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Oroszok vagy Koreaiak?
2023. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Én meg a melleit is megszopiznám.
2023. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális! Engem szerettek a szüleim, de soha nem csokoltak szájon. Beteges. Ideokádok. 🤮🤮🤮
2023. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj!
2023. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha szerinted a viselkedes gaz akkor szakits, amugy hiaba nem puszilgatna az anyja akkor is gyulolne teged, szoval nem sok ertelme van vele lenni.
2023. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég visszataszító. Mindkét féltől helytelen. Párod még nem igazán nőtt fel, anyuka meg tovább láncolja magához.

Nekem is hányingerem lett volna.

Ha te közölted vele hogy ez neked nem OK és ő nem akarja befejezni akkor szakítás. Akkor vegye el az anyját…

30/N

2023. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ettől az én gyomrom is felfordult volna. Nekem az is gusztustalan ha egy kisgyereket csókolnak szájon, de hogy felnőttet... Pffuj. A csók, szájrapuszi az nekem egyértelműen a szerelem jele, nem fér bele a gyerekkel is. Eleve pont emiatt szexuális tartalma van.
2023. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Dug az qnyjaval..
2023. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a 3.
2023. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet anyuka a srác hátát is megmossa,vagy a kukiját is...

Ha van eszed, akkor lépj,míg lelkileg nem okoz sebet ez az egész !

2023. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!