Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válófélben lévő férfi elviszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő férfi elviszi a családot nyaralni egy hétre?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, aki korábban házas volt és nemrég adták be a válást, viszont most elmentek együtt nyaralni, hogy a gyereküknek meglegyen a nyári élmény és korábban már lefoglalták az utat. Bízom benne, tudom hogy köztük vége, nem ezzel van a gond, csak nekem mégis furcsa, hogy "eljátszák" a családosdit, miközben mi randizunk. Még nem vagyunk együtt, ez részben a folyamatban lévő válás miatt is van, nekem mégis fura a helyzet. Ti hogy reagálnátok? Értem, hogy a gyereket el akarja vinni, nem mondhatom, hogy ne vigye, a feleségével meg nem gyűlölik egymást, szóval szerinte belefér a közös program, de én mégis szarul érzem magam. Nem mondtam neki, nem akartam, hogy rossz érzésekkel menjen el, és sárkány sem akarok lenni, aki elválasztja a régi életétől, de rosszul esik, főleg hogy velem nem csinált ilyen programot, mert a nyári szabadságaink tervezésekor még nem ismertük egymást, én pedig sokszor dolgozom hétvégén.

Egyébként minden rendben lenne, nagyon figyelmes, jól megértjük egymást, órákig tudunk beszélgetni és a kémia is megvan, de erre most nem tudom hogy reagáljak.



2023. aug. 9. 15:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én voltam a 28-as. A nő volt, aki annak idején új partnert talált, ezért lett vége a házasságnak akkor. Azóta a gyerek már felnőtt, és mindkét szülőnek lett új partnere még régebben, tehát azalatt, hogy a gyerek gyerek volt.
2023. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom az új partnert, aki ezt elnézi.
2023. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
#32 Hát én is...
2023. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!