Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre hogyan reagál egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan reagál egy normális ember? Megcsal vagy csak megunt?

Figyelt kérdés

A barátommal jelenleg 11 hónapja vagyok együtt, majdhogynem egy éve. Eddig sokat találkoztunk, ha nagyon elfoglaltak voltunk akkor is találkoztunk hetente legalább egyszer-kétszer (én tanulok még, ő pedig utazik munka miatt). Mostanában mindig lemondja a találkákat, az elmúlt két hétben egyáltalán nem találkoztunk. Azt mondja most a viharok miatt mégtöbb munka van. Ezt megértem, de nem hiszem, hogy egy komoly párkapcsolatban nem tud a barátnőjére fordítani hetente legalább egy-két órát.

Nem csak ezzel van a probléma, de azelőtt néha csak leültem mellé és ránéztem a telójára, laptopjára, ő engedte. Nem ellenőriztem sosem, csak kíváncsiskodtam, mit csinál? Most már ezt sem engedi, azonnal elkapja a telefont, lehajtja a laptopot.

Attól tartok megcsal, de nem akarom elhinni, bíznom kéne benne.

Három kapcsolatom volt előtte. Kettő kb 2,5-3 évig tartott egy pedig igazán rövid volt, 6 hónap. A hosszabbaknak nem én vetettem véget, a 6 hónapos srácnál kiderült, hogy megcsal, szóval az magától értetődő...

A barátnőim szerint paranoiás vagyok és túl reagálom az előző srácok miatt. Szerintem meg pont hogy van annyi tapasztalatom már, hogy érzem mikor valaki elkezd távolodni.

Volt már hasonló veletek? Csaltak már meg? Voltak előjelei? Mit jelenthet, hogy nem láttam már két hete? Miért titkolózik hirtelen a telójval/laptopjával? Tényleg túl reagálom?



2023. aug. 13. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
kivetited rá amitől félsz, és ez megjelenik előbb utóbb elfogod igy vesziteni
2023. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva nekem akinél eddig rossz megérzésem volt, az mindig be is jött. Az ilyesmit megérzi az ember. Olyan kapcsolatban meg nem lennék, ahol csak heti egyszer-kéthetente találkozunk, szerintem annak semmi értelme (max. ha átmenti távkapcsolatról van szó).
2023. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

"Erre hogyan reagál egy normális ember? Megcsal vagy csak megunt?"


Ha úgy érzed, hogy kevés az együtt töltött idő, akkor vagy elbeszélgethetsz vele, hogy változtatnia kellene legalább egy kicsit, vagy elhagyod.


Ha úgy érzed megint, akkor nincs mit tenni, mint lapátra tenni, mert bármit is bevetsz nem lesz (hosszútávon) haszna.



Ha úgy érzed, hogy megcsalt, akkor szintén számítasz, mert valahol nem csodálomkozom, hogy jelenleg nem engedi amit eddig engedett. De ha tévedsz, akkor meg azért, mert nem bízol benne és bizalom nélkül nem lehet párkapcsolatot fenntartani.


Úgyhogy mindhárom verzió esetén én elengedném a kezeit.

2023. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(* megint = megunt, számítasz = számítasz)
2023. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(*szakítasz :D autikorrekt)
2023. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

jó a meglátásod van valamit takargatnia, ezeket mindig megérezzük...

az a kérdés, hogy folytatja-e az illetővel, vagy veled marad...

2023. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy most nem ér rá az még esetleg elmenne, de az, hogy így őrzi a mobilját meg a laptopját, az már fölöttébb gyanús. Főleg azok után, hogy korábban nem bánta, ha belenéztél. Kénytelen leszel megkérdezni tőle, akarja-e folytatni. Ha nem, akkor köszönjetek el egymástól, és ne rabolja tovább az idődet.

N

2023. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!