Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy párkapcsolat még csak 2 hónapos, később szorosabbá válhat mint most / szintet léphet? Ha mindkét fél akarja?

Figyelt kérdés

Lett egy pasim 2 hónapja. Már 20 éve ismerjük egymást mint barátok, de csak most lettünk egy pár. Hetente 2-3-szor együtt vagyunk, a többi napon naponta kétszer beszélünk telefonon. Azért nem találkozunk többször, mert ő 2 állásban dolgozik, sokszor éjszaka is, nekem meg egyelőre jó így, nem akarok ajtóstól rontani a házba, szerintem ő sem, mindketten sokáig éltünk egyedül és szerintem időre van szükségünk, hogy rájöjjünk, akarunk-e szorosabb kapcsolatot egymással.


Egyelőre nagyon boldog vagyok így, ez most olyan, mint egy udvarlás, de később szeretnék szorosabbat, ha úgy döntök, hogy vele szeretnék maradni.


Most elutazott egy hétre egyedül motoros túrára, ezt már a találkozásunk előtt jóval megtervezte és én különben sem szeretnék motorozni, mert halálfélelmem lenne rajta és szabit sem tudtam volna most kivenni.


Ami zavar az az, hogy azt mondta, hogy valószínűleg nem fog tudni minden nap hívni a nyaralása alatt. Nem értem, hogy miért, mert a tarifa ugyanaz és EU-n belül marad. Ez rosszul esik. Mintha nem érdekelném ez alatt az idő alatt. Szerintetek ez normális így? 45 éves nő vagyok, a párom egyidős velem.



2023. aug. 19. 22:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Nezd mikor a szuleiddel mentél nyaralni. Naponta hívogattátok a mamát pl?

Ne akard magad ebbe a szerepbe. Aki nem megy vele sehova nem lehet vele egyutt megélni az élményeket, de azert "jelentkezzen le"nála mint valami becsekkolos munkahelyen naponta.


Tipik olyan kapcsira hajaz az egész, amikor az egyik otthon várja az urát csak folyton es körmét rágja de valojaban nem is egy az életuk. Csak egymàs mellett élnek.

2023. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Sztm meg napi egy hívás vagy pár szó írás alap.
2023. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge kapcsik jellemzője
2023. aug. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Aki a szülőkkel való kapcsolathoz hasonlítja a parkapcsolasot, és meglett embereknek nevezi a 40-eseket, annak még a tojáshéj a fenekén van, egy kisgyerek.

Te döntöd el, hogy egy kisgyerekre hallgatsz-e vagy felnőtt negyvenesekre, mint pl én. Teljesen alap, hogy minden nap hallatunk magunkról egy JÓ párkapcsolatban. Én is utaztam el külön, ráadásul reggeltől estig programom volt, de alap volt hogy eszembe jut a párom és hívjuk egymást. Ez egyáltalán nem beteges, hanem természetes és teljesen normális. A szüleimmel én is csak heti 1x beszélek. A felnőttkori párkapcsolatnak ehhez semmi köze, teljesen más dolog, de gondolom neked, felnőttnek ezt nem kell magyarázni.

2023. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14-es, köszi. Én is így gondolom. Lehet, hogy szakítanom kéne vele, mert ez nem fog javulni. Szerinted?
2023. aug. 20. 09:42
 16/23 anonim ***** válasza:
Én ezért biztos hogy nem szakítanék még hanem megbeszélném ha hazajön, hogy mik az igényeim és hogy hiányzott hogy nem jelentkezett. Nem kiabálva hanem normálisan. Meglátod hogy reagál, mennyire lelkes stb. A határok, igények kijelölése nem megy egyik percről a másikra.
2023. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi, 16-os, aki gondolom a 14-es voltál. Ezt fogom tenni.:)
2023. aug. 20. 09:58
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen,14 és 16 voltam :)
2023. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

"Valószinüleg nem fog tudni hívni"...ami nem azt jelenti,hogy nem is fog,csak szól előre,hogy ne érjen meglepetésként.


Nem kell ebbe belegondolni semmit az ég világon!


Motorozik,élvezi a szabadságát,ha ő is komolyan gondolja a kapcsolatot,akkor úgyis jelentkezni fog vagy ír pár sort,hogy rendben van.

Javaslom olvass a neten motoros történeteket,cikkeket,hogy nagyjából tudjad milyen is az ő világa,ezzel jobban meg is értheted,hogy mit miért tesz.Ha meg látja rajtad,hogy érdekel a téma, akkor az csak jót tesz a kapcsolatotoknak.


A számonkéréssel meg csak óvatosan,fordítva is elsülhet a dolog.Ha hétköznap állandóan beszéltek,jelentkezik,akkor ebből az egy hétből én még nem vonnék le semmilyen következtetést.


Sok sikert nektek! :)

2023. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19-es köszönöm, megszívlelem. Netán Te is motorozol?:)
2023. aug. 20. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!