Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy párkapcsolat még csak 2 hónapos, később szorosabbá válhat mint most / szintet léphet? Ha mindkét fél akarja?

Figyelt kérdés

Lett egy pasim 2 hónapja. Már 20 éve ismerjük egymást mint barátok, de csak most lettünk egy pár. Hetente 2-3-szor együtt vagyunk, a többi napon naponta kétszer beszélünk telefonon. Azért nem találkozunk többször, mert ő 2 állásban dolgozik, sokszor éjszaka is, nekem meg egyelőre jó így, nem akarok ajtóstól rontani a házba, szerintem ő sem, mindketten sokáig éltünk egyedül és szerintem időre van szükségünk, hogy rájöjjünk, akarunk-e szorosabb kapcsolatot egymással.


Egyelőre nagyon boldog vagyok így, ez most olyan, mint egy udvarlás, de később szeretnék szorosabbat, ha úgy döntök, hogy vele szeretnék maradni.


Most elutazott egy hétre egyedül motoros túrára, ezt már a találkozásunk előtt jóval megtervezte és én különben sem szeretnék motorozni, mert halálfélelmem lenne rajta és szabit sem tudtam volna most kivenni.


Ami zavar az az, hogy azt mondta, hogy valószínűleg nem fog tudni minden nap hívni a nyaralása alatt. Nem értem, hogy miért, mert a tarifa ugyanaz és EU-n belül marad. Ez rosszul esik. Mintha nem érdekelném ez alatt az idő alatt. Szerintetek ez normális így? 45 éves nő vagyok, a párom egyidős velem.



2023. aug. 19. 22:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok.


Nem,én nem motorozok.

Volt egy rövid kapcsolatom,ahol az akkori párom nagy motoros volt.


Mivel teljesen idegen volt számomra a világa olvasgattam a témában,igyekeztem "felzárkózni" hozzá,megérteni,nem akartam akadályozni abban,amit szeret.

Hátrány nem ért,mert odafigyelt,ha úton is volt bejelentkezett,hogy ne aggódjak.


Az,hogy végül nem maradtunk együtt annak köze sem volt a motorozáshoz!

2023. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nagyjából tudjad milyen is az ő világa,ezzel jobban meg is értheted,hogy mit miért tesz" ennek nem sok köze van ahhoz hogy ír e pár szót vagy napi egyszer nem bír telefonálni.

Én is kotorozom.

2023. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi, 22-es.:(
2023. aug. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!