Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás szélén normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás szélén normális?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, de lehet hogy 1 2 nap múlva szakítunk. Tegnap este meg ma is beszéltünk kettőnkről de még nem mondtuk ki.


Ilyenkor mennyire normális hogy közösen takaritunk, házi munkázunk? ( mikor lehet két nap múlva költözik a lakásomból)


2023. aug. 27. 12:03
 1/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Normális lehet bármi, pláne ha nem úgy szakítotok épp, hogy már rühellitek egymást. Mi úgy szakítottunk, hogy másnap költözött el, reggel még együtt kávéztunk, ahogy szoktunk, mondjuk a hangulat nyilván más volt, de azért beszélgettünk is, aztán nagyjából segítettem neki összepakolni is.
2023. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, csak érezzük hogy " lóg valami" a levegőben. Emésstuk


Próbáljuk helyre hozni ha lehet kb 4 5 hónapja, de nem úgy néz ki

2023. aug. 27. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, csak érezzük hogy " lóg valami" a levegőben. Emésszük hogy ki mit mondott.



Próbáljuk helyre hozni ha lehet kb 4 5 hónapja, de nem úgy néz ki

2023. aug. 27. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez legalább korrekt nek tűnik. Engem ki dobtak durván szóval szerintem ez normálisabb.
2023. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sokkal inkább normális a hétköznapi dolgokban így viselkedni, mint ha elmennétek még nyaralni, stb.
2023. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
emésztjük
2023. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!