Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van furcsa folyásom másnap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van furcsa folyásom másnap?

Figyelt kérdés
A párommal ha mostanában lefekszek,másnap olyan mintha a menzeszem jönne meg.Eddig sose volt ilyen a két év alatt,csak most az utóbbi egy hónapban,és a kapcsolat sem fényes az én szemszögemből nézve.sőt el is hanyagolja magát,sajnos a szexuálisan is.Már rá is szóltam,de se zavarba nem jött,sem pedig más,sőt tenni sem tesz érte.Van egy sejtésem hogy valamit nem mond el.Nem megy el urológushoz,pedig megkértem rá.én pedig így nem vagyok vele hajlandó lefeküdni,és nekem volt ciki rávilágítani arra hogy szó szerint büdös.Terhes ne lehetek mert a gumit ellenőriztük,és amikor ő végez ráadásul ki is húzza.
2010. okt. 17. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem terhes vagy, hanem valami fertőzést elkaphattál.
2010. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Terhes nem lehetek mert a gumit ellenőrinztük..."

Édes kicsi szivem, az óvszer nem nyújt 100% védelmet! És nem csak akkor nem, ha elszakad...

Ettől függetlenül nem hiszem hogy fertőzés. Ha ez a folyás pedig csak szex után jelentkezik 1 napig, akkor lehet felületi sérülés. Ha több napig maradna ilyen, akkor fertőzésre gyanakodnék, de így... Ha nagyon aggódsz esetleg menjél el nődokihoz. Vagy elég ha telefonon felhívod. Mert lehet meg sem vizsgál ilyen miatt.

2010. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom tisztában vagyok a dolgokkal,nem vagyok tinédzser de azért köszönöm:)A terhességet én kizárom,mert allergiás vagyok ezekre a dolgokra egy balul elült akció után.Azóta nem bízom csak a páromra az ellenőrzését.Idegesítő kezd lenni hogy elhanyagolja magát.Igyekszek é köszönöm a válaszaitokat.
2010. okt. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!