Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövőre mindketten más országba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre mindketten más országba költözünk.Mi a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, utolsó évemet kezdem az egyetemen. A barátom akivel 1 éve együtt vagyunk már szintén arra a szakra jár. Ő már idén nyáron kapott felkérést egy németországi egyetem mesterképzésére, engem viszont inkább más ország érdekelne, és semmiképpen sem tudok vele tartani. Ti már szakítanátok most, és elviselnétek egy évig a másik jelenlétét heti többször, vagy inkább benne maradnátok egy haldokló kapcsolatba?

A távkapcsolat főleg neki nem működne, és több, mint 2 évről van szó, semmi esélyünk nincs az együttmaradásra



2023. szept. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás a legjobb megoldás. Nem kell húzni az időt feleslegesen.
2023. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Életidő, csak így hívom.


Az az idő, amit remények táplálásával ellopsz a másiktól.


Rajtad áll, h lopsz,vagy sem.

2023. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas
2023. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!