Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok egy ilyen helyzetben? Szerinted?

Figyelt kérdés

Fiúmnak tervébe van szőve a filmezés, megint, kettesben, ugyanis ma van a "leánynak" a szülinapja. Csaj valószínűleg albérletes és valami humorosat akarnak, azért zavar ez engem..


Előzmény, hogy a barátom jóba lett egy, szerinte ártatlan kis leánnyal és néha együtt is tanulni mennek. Csajhoz is felmentek tanulni, ilyen is előfordult egy horror-film nézéssel egybekötve.


Párom azt mondogatja ne féltékenykedjek, mert a csaj egy kis ártatlan bárány, ráadásul úgy is tud rólam, hogy létezem. Igazából nem a csajra vagyok féltékeny, bár nem tudom.. ha megtörténne ennél több, nem esne jól, mondjuk úgy.



2023. szept. 25. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem nagyítod fel a dolgokat. Részemről ezt tuti nem tűrném el a kapcsolatomban..


A a párod iránti féltékenységgel sem túlzol, ha arcon csapnád a kedves barátod egy palacsinta serpenyővel, talán észhez térne. És emellett pezsgőzés a terv kettesben a csaj lakásán..

2023. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Két éves a kapcsolat, párom ilyen szabad mentalitású, nyílt, flörtöl, de szerinte azt mondta egyáltalán se gondoljam ezeket komolyan, csak túlpörgetem az ilyen problémákat. Csalni egyszer sem csalt meg.
2023. szept. 25. 12:04
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem a csajra vagy féltékeny? Hát akkor kire?


Ami az ártatlan báránykákat illeti, szerintem ezt a fogalmat felejtsd el.


Aludni is szokott nála amúgy? Vagy csak "tanulni"?


Erre inkább csak annyit mondanék, hogy a barát akkor is barát, ha beteszi.

2023. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez már poénnak is pocsék és förtelmes.
2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
4. Nem tudom eldönteni, hogy ez most egy provokáció vagy valós kérdés.
2023. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Elküldeném a p**sába az ártatlan kis cukimukit a fenébe cuccostul. Legyél te ideges miatta? Csupán azért mert létfontosságú neki a csábítgatás játék? Ugye nem csak főzésre használ. A tököm, hogy az ilyeneknek van barátnője.
2023. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kettesben lennének, vagy nem egy privát helyen nem zavarna. De így igen. Pedig én nem.vagyok egy féltékeny fajta. Tényleg.

Sok férfi barátom van és kifejezetten utálom amikor egyik-másik.összeszed valami féltékeny lelki roncs ribit, aztán nem lehet az utcán sem köszönni már nekik mert "biztos megdugtad szemmel!"

2023. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
93%

5


Ne megint a kamu, provokáció, troll szavak jöjjenek ha lehet pontszerzésért. Minden rohadt kérdésnél rögtön beírja ezt valaki és auto-felszavazás és úszítás a kérdésben.


Nekem is volt pár rendes kérdésem és az elsők között "provokálás" vagy "troll" aztán a többi mint a bárányok követték. Tökéletes módszer a pontgyűjtésre. Ha meg nem érdekelnek a pontok akkor se úszíts, könyveld el magadban és lapozz.

2023. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7. Nagyon egyetértek. Sosem csalnám meg a páromat, mindig is utáltam a féltékenykedést meg a női barátaim/ismerőseim leépítési szándékát... Mintha valami állat lennék, aki nem képes civilizáltan viselkedni a másik nemmel. Zavaró.
2023. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%

8-as, neked meg mi szorult a s.ggedbe? Lazíts!


Miután 0 %-ot kaptam a válaszomra, talán nem kéne pontgyűjtögetéssel megvádolni, nem? Gondolkozz már egy kicsitkét, drága enbertársam!

2023. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!