Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok egy ilyen helyzetben? Szerinted?

Figyelt kérdés

Fiúmnak tervébe van szőve a filmezés, megint, kettesben, ugyanis ma van a "leánynak" a szülinapja. Csaj valószínűleg albérletes és valami humorosat akarnak, azért zavar ez engem..


Előzmény, hogy a barátom jóba lett egy, szerinte ártatlan kis leánnyal és néha együtt is tanulni mennek. Csajhoz is felmentek tanulni, ilyen is előfordult egy horror-film nézéssel egybekötve.


Párom azt mondogatja ne féltékenykedjek, mert a csaj egy kis ártatlan bárány, ráadásul úgy is tud rólam, hogy létezem. Igazából nem a csajra vagyok féltékeny, bár nem tudom.. ha megtörténne ennél több, nem esne jól, mondjuk úgy.



2023. szept. 25. 11:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Na pont azért fog vele megcsalni mert a csaj ártatlan.
2023. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Jó, akkor ismét jövök a pontokért: kíváncsi voltam, hogy tényleg komoly-e a válasz, erre idejösz és belémkötsz. Nem te vagy a pontgyűjtögető inkább? Aki benyalsz a 60 iq-s átlaggyakorizónak? Ja nem, nyilván én vagyok a virító piros értékeléseimmel...


Értem, tehát nem lehet megkérdezni, hogy valós-e a kérdés vagy kitalált. Jól van, gyerekek, na szevasztok...

2023. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén szólva én kidobnám a pasast.
2023. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

Mert megteheti!

Te meg szedj össze egy kis ártatlan kis kosocskát.

Majd hogy tetszene neki!?

Ő kidobna ne félj!

2023. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A lánynak írta, hogy mennyire imádja és adott neki egy tele ilyen szivecskés emojival. A csaj be sem jön neki meg nem jön be neki. Aha. Ezzel fogom nemsoká szembesíteni. Be sem jön neki.. mivel, hogy narancsbőr meg pattanásos.. akkora zagyvaság már. Tényleg és kb. pont azután, hogy nekem írt szívecske emojit ahogy szokott, szinte pont utána annak a csajnak is küldött..


Bevallottam a barátomnak milliószor, hogy rosszul esne ez, és még mi egyéb dolgok miatt lehetek jogosan féltékeny. Meg történtek dolgok ami miatt teljesen kiakadtam.

2023. szept. 25. 13:09
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele? Nem értem komolyan. XD
2023. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts ezzel a gerinctelen féreggel!
2023. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod míg kiderül hogy megcsal? Miért nem követed a párod, vagy bérelsz fel nyomozót akkor? Ha ennyire biztos akarsz benne lenni, akkor tégy érte és dobd ki.
2023. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jézus, minek vagy ilyen emberrel? Hülyének néz és nulla tisztelete nincs irántad.
2023. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!