Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak miért érzem csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak miért érzem csak a pöcke és annak jóléte fontos az egész kapcsolatba ezért elvárja minden nap csináljuk azt utána jöhet a többi?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Mert pasi. Gond akkor van, ha nem a "többit" nem akarja utána...
2023. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ki mit szakít azt szagolja 🤷 Nekem ilyen pöckös nem kéne, bár én magam se az a fajta vagyok aki így fogalmaz.

(Amúgy szerintem férfi által írt trollkérdés.)

2023. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom. Természetes dolog ha erre van igénye, ha már elvárja minden nap, na ott gond van. Félreértések elkerülése végett, mindenkinek más szinten van a szexuális igénye, ez eddig tök oké, de ha ahogy írtad, ELVÁRJA hogy minden nap csináljátok na ott már lehet gond van. A szex szerintem pont arról szól, hogy mindkét félnek jó legyen, de ha te csak azért mész bele mert tudod hogy szüksége van rá, de neked nem feltétlenül van hozzá hangulatod, az úgy nem jó. Fontos a szexualitás, de egy kapcsolatnak vannak fontosabb részei is szerintem.
2023. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Kérdés minek vagy vele inkább.
2023. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
nem egyeznek az igényeitek nincsen éltem folytatni
2023. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Tetszel neki.. majd ha nem akarja na akkor leszel gondba ..
2023. szept. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Màs nő azért sir mert kevés a szex, semmi sem jó...
2023. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amióta párom hozzám költözött, én is kívánom napi szinten. Szinte megbolondultam, ő viszont sokkal kevesebbel éri be és szerintem nem is lenne egészséges napi szinten vagy heti 4 alkalomnál több. Úgyhogy elvagyok magammal sokszor, mikor ő nincs itt. :D De ez sem okoz problémát köztünk. Most kezd kissé csökkenni bennem.
2023. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!