Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki hosszabb ideje èl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb ideje èl nagy korkülönbséges ( fèrfi javára ) kapcsolatban megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Mert persze most nem számít de aki ilyenben èl évek óta az leirhatnà a tapasztalatát.

30 év korkülönbség



2023. szept. 27. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Persze
2023. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Apukad nem foglalkozott veled gyerekkorodban?
2023. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12 De igen.
2023. szept. 29. 14:58
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Hat mas generacio, es ez minden teren kiutkozik. Gondolkozas, a regi autoriter szarsagok eroltetese, opcionalisan van mar egy veled egyidos gyereke, emiatt furcsa, hogy ot gyerekkent kezeli, téged meg nem.


Ha nem tulzottan ismeros az internet vilagaban, a telefonon es az smsen kivul kb elerhetetlen lesz, meg alapvetoen nincs ahhoz hozzaszokva, hogy naponta minden percben kapcsolatot tartson.


Igazabol egyelore ilyen fizikai dolgot nem latok kiutkozni, en sokkal rosszabb kondiban vagyok mint o, annyi hogy neki mar vannak ilyen oregsegbol adodo egészségügyi gondjai (szurkehalyog mondjuk, olyan vegtagfajdalom ami ilyen öreg dolog inkabb), nekem szimplan szar mindenem, vak vagyok, meg fajos a terdem, bokam, hatam, stb.


Nehez mert egy ido utan csak attol fogsz felni, hogy mikor fog otthagyni teged, en legalabbis sokat gondolkozom ezen, sirni is szoktam rajta, hogy szegeny elobb meg fog halni valószínűleg mint en, es en egyedul maradok. En meg azon is szoktam felni, hogy lecserel egy korabeli nőre, mert nem tudok neki olyan szellemi partner lenni.

Még úgy sem, hogy - én nem mondok ilyet, hogy érettebb vagyok a korosztályomnál, csak másabb, mert nem nagyon volt gyerektársaságom, ellenben vele egykoruak mellett nőttem fel. Tehát akik már akkor annyi idősek voltak, mint ő most, mikor én kicsi voltam.



Fontos a nyitottság, a tolerancia, meg a türelem, hogy a generacios kulonbsegekbol adodo alapkulonbsegeket at tudjatok hidalni, es ne legyen belole vita, hogy meghallgasd a masikat, es o is teged, es ne egybol lehulyezd, amiert neki mas a velemenye, es azt se engedd, hogy teged elnyomjanak, hanem kommunikalni, hogy miért gondoltok valamit máshogy.



A szex az 10/1000, azzal nincs gondom. Jó egészségben van, gondolom ez is sokat számít benne.



Nem mondanám hogy vannak ilyen gondok, hogy én még buliznék, ő meg már otthon ülne, ugyanis ő több helyre jár mint én, nekem már az is szórakozás ha rendelhetek kaját és megnézhetek egy filmet úgy hogy mindenki bekenhagy :) meg amúgy sem szeretek bulizni, meg ilyen pörgős életét élni, utazgatni meg anyagi okok miatt nem járok minden hónapban xd.

2023. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14es írhatok neked privátban?
2023. okt. 3. 13:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, persze :)
2023. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14! Te mennyi idős vagy és mióta vagYtok együtt?
2023. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
35 vagyok , pár hónapja vagyunk együtt nem egèszen 30 èv van köztünk :) csak 28 és fèl
2023. okt. 3. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!