Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan féltékeny/bántja a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny/bántja a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy éve vagyunk együtt ebből 11 hónapja közösen élünk egy lakásban. Sokat játszom online játékokkal. És itt sok fiú van velük szoktam játszani. Ő féltékeny hogy játékon kívül chatelek és telefonálok velük. Főleg az utóbbi egy hónapban. Nekem alapból nincs akorra szex igényem mint a páromnak. Ez miatt is sokat veszekedtünk az elején. Utóbbi időben pedig kicsit több mint egy hónapig nem volt köztünk semmi. Az elején sokat kezdeményezet és ez hiányzik nekem. Beszéltünk erről azt mondta sokszor vissza utasitottam ezért sem kezdeményez. Szimplán oda jön megkérdi szex? Szeretem imádom és kívánom őt de nekem igy kevés. Miután megbeszeltuk kezdeményezet tegnap. El is mentünk együtt zuhanyozni. Viszont utána elkezdett fájni a fülem így pedig elmaradt a szex. Duzzogva kiment a nappaliba aludni. Igyekszem ha nem is szexelunk de legalabb kézel vagy oralisan kényesztetem.

2023. okt. 2. 08:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
27N , 24N
2023. okt. 2. 08:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan bántja, igen. Megkapod amit kérsz, és akkor is elutasitod. Hetekig semmi szex. Közben másokra több energiát forditasz, mint rá.
2023. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Meglepett a korotok, mert azt hittem, tinikről van szó.


Alig egy év után olyan gondjaitok vannak, mint "normál" esetben a házastársaknak 10-20 év után. Egyértelműen hiányzik a megfelelő kommunikáció mindkettőtök részéről, de már önmagában az is elég nagy probléma, hogy szexuálisan teljesen más az igényetek. Ezt lehet húzni ideig-óráig, de ha már most kiütközik, később csak rosszabb lesz.


Annyit még hozzáfűznék, hogy én valahányszor igazán szerelmes voltam, megpróbáltam minél több időt együtt tölteni a szerelmemmel. Gondolj bele, még alig egy éve vagytok együtt, de az időd nagy részét online játékokkal töltöd, a játékon kívül pedig idegenekkel beszélgetsz.


Ezek talán még külön-külön is végzetesek egy kapcsolatot tekintve, de így együtt semmi jóra nem számítanék a helyedben.

2023. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Meg kell lennie egy normális időnek amit együtt közösen töltötök. Mi is szoktunk telefonozni, viszont este mind a ketten letesszük összebújunk, megnèzünk egy filmet ès ez már jó alapja a szexnek is. De ha szex nincs is az intimitás ott van.
2023. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy nem töltünk együtt időt. Tény mostanában haza érünk jatszunk ő is játszik. Vagy le ülünk együtt enni nézünk valamit aztan játszunk. 11 éjfélkor pedig be fekszünk az ágyba.
2023. okt. 2. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahh, ismerős a helyzet! A volt párom is ezt csinálta, online játékok közben csetelgetett a lányokkal (ebben az esetben ő a pasi). Ami persze nem zavart addig, amíg nem találtam a telefonjában képeket egy lánytól, akit az online játékon ismert meg. Mert ez már nem arról szól, hogy a játékról csetelgetünk, vagy egyeztetünk, hogy ki mikor lép be. Hanem azt, hogy arra használta a játékot, hogy ismerkedjen. Plusz nálunk is kevés volt a szex, itt ő nem akarta. Úgy látszik, ez valami együttjáró tünetegyüttes. Sürgősen változtassatok, mert rossz vége lesz.
2023. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Felnőtt emberek vagytok, nem tinik. Ne a játék legyen előrébb való a párodnál vagy a szexnél. Nekem se tetszene ez.
2023. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért játszmázol? A pasinak igaza van, nem, hogy elutasítod, hanem konkrétan szórakozol vele. Kiharcolod a kezdeményezést, hogy utána visszautasíthasd. Őt visszautasítod, de másokkal írogatsz. Azt remélem tudod, hogy egy normális férfi már régen kivágott volna.
2023. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Milyen pasi? Két nőről van szó 😀
2023. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szóval sem mondtam hogy nem töltünk együtt időt. Tény mostanában haza érünk jatszunk ő is játszik. Vagy le ülünk együtt enni nézünk valamit aztan játszunk. 11 éjfélkor pedig be fekszünk az ágyba."


Te komolyan ezt tartod tartalmas időtöltésnek? Ha hazaértek munkából, max. megnéztek egy filmet együtt, azon kívül mindketten játszotok. Tulajdonképpen miért is vagytok együtt? Ez minden, csak nem kapcsolat.


Mi 8 év után is rengeteg közös programot csinálunk a párommal. A közös alatt azt értem, hogy nem egy lakásban vagyunk és játszunk, hanem egymással foglalkozunk. Elmegyünk ketten kerékpározni, moziba, kirándulni, kiállításra vagy leülünk a kanapéra egymással szemben és beszélgetünk. Mindenről, néha hülyeségekről is, de a lényeg az, hogy egymással foglalkozunk.


Nem csoda, hogy nem működik a kapcsolatotok, hiszen fogalmatok sincs róla, hogy mire van szüksége a másiknak. Még odáig sem jutottatok el egy év alatt, hogy rendesen meg akarjátok ismerni egymást.


Tiniknél elmegy, de közel a harminchoz... nevetséges!

2023. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!