Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok egyedül is, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok egyedül is, de van barátnőm, aki szerintem tarsfuggo. Én feltalalom magam, és nem esek kétségbe,ha nincs velem. O sokkal jobban igényli,hogy vele legyek sokat. Nekem nagyobb a térigenyem. Ettől olyan rossz ember vagyok? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2023. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem .
2023. okt. 2. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk ha nincs igényed, hogy sokat legyél vele az elég rossz jel..
2023. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy az a kerdes ahol a csaj napi 3 órát követel minden nap.
2023. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Maximum nem fair viselkedés tőled, hogy ha nem szeretnél vele lenni, akkor miért fogyasztod az energiáid? Lehet szakítani, ha nem elégítitek ki egymás igényeit, sőt, téged még zavar is....


Szerintem nagyon sokan vannak így, és idegesítő, hogy akkor miért nem zárják le a dolgot. Persze, mert elvenni azt el akarod, amit nyújt, de aztán meg maradjon csak jó távol amíg épp nem lesz megint igényed... Ugyan úgy persze a nőben is lehetne több belátás.

2023. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi gond, ha ennyire különböztök de, ha ez felmerül mint probléma, akkor nem illetek össze.
2023. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember.
2023. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a legborzasztóbb kapcsolódás én is szenvedtem ilyen társ mellett, nem irom ki mennyit, de nagyon sokat, magábaforduló érzéseiről nem beszélő, és jól elvagyok nélküled volt, én pont az ellenkezője, rövid távon lehet múlatságos ez az egész, de ebből házasságot és gyereket ne akarjon aki ilyen tipus, ne legyen önző, és ne kinozza a másikat
2023. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, de egy konszenzusos megoldással kellene ezt megoldani. Legyen mindkettőtöknek természetesen ún. "én-ideje", amikor egymaga lehet, azt tesz, amit akar. Ugyanakkor legyen közös program is, közös tevékenység is, talán fele-fele arányban a jó.

Én ilyen helyzetben azért elgondolkodnék azon, hogy valóban kell-e nekem társ, ha ilyen az igényem vagy csak a konvenciókat akarom-e követni?

2023. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy rossz ember, de legyél korrekt vele, és mond el, hogy ez van, ezt tudok nyújtani neked és nem többet, nem fogsz kifordulni magadból, hogy neki megfelelj, elfogad-e igy, ha nem akkor döntsön, mert te ilyen vagy, legyél korrekt vele és ne játszd azt ami nem te vagy
2023. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!