Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom,hogy egy kapcsolatban szükség van az együtt kettesben tötött időre??

Figyelt kérdés
Értem én,hogy szegenynek nem volt soha olyan családi élete ahol együtt lett volna a család nyugiban, de hiába mobdom neki,nem érti,hogy ez így nem normális,hogy soha nem figyel rám,nem szán rám időt,tiszteletlen
2023. okt. 2. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem érti ő, csak neki nem fontos, és te sem vagy neki annyira fontos, hogy megerőltesse magát a kedvedért. Főleg az alapján, hogy sosem figyel rád és tiszteletlen és stb. Miért hagyod? Ha tiszteletlen és nem adja meg neked a kapcsolatban, amire szükséged lenne, amire vágynál, akkor hagyd el, nem egymást keresitek. Mindenki jobbat érdemel annál, amit leírsz itt.
2023. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy kapcsolatban"

Milyen kapcsolatban? Szerintem nem ugyanarra gondoltok.

2023. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen alkalmatlan a kapcsolatra vagy csak szimplán nem szeret. Egyik sem zárja ki a másikat.


Melyiket választanád, ha megkérdeznék, hogyan képzeled el életed párját?

Ugye egyiket sem!?


Akkor miért kínlódsz egy ilyennel?


Ha elfogadsz egy tanácsot: fogj egy papírt, oszd két részre, az egyikre írd fel azokat a dolgokat, amik boldoggá teszik a kapcsolatodat és a másikra, amik nem. Aztán egy másikra írd fel, hogy te mire vágynál és ha megvagy, az elejétől kezdve olvasd végig és válaszod meg, hogy melyiket kapod meg a jelenlegi kapcsolatodban.


Ha ez nem nyitja majd fel a szemed, akkor semmi.

2023. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tudok listát írni ,mert amikor meg figyel rám akkor aranyos,akkor jön magától bújni, pl most is 2hete jött magától pár percekre reggel munka előtt meg este lefekvéskor,de a következő héten meg levoltam magasrol szrva, 5ből 3napot este 10utan jott alig beszeltunk napkozbe se,ha hazaer csak arrol beszel,hogy ez meg az a baja ,az a baj tobbszor van ilyen mint az utobbi,meg hogy rám magától nem szán időt,na de a haverokra meg a hülyeségre..
2023. okt. 2. 11:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Tehát kedve szerint rángat téged. Ha kedves, aranyos, akkor te rögtön reménykedsz, örülsz, majd amikor le se szar, akkor folyton azt várod, hogy ismét kedves és aranyos legyen.


Komolyan azt gondolod, hogy ez így hosszútávon fenntartható? Állandóan vágyakozni akarsz a saját párod után, míg ő a haverokkal van vagy egyszerűen csak leszarja, hogy várod otthon? Nem gondolod, hogy ha igazán szeretne téged, akkor ezeket el sem kéne várnod, mert magától értetődő lenne, hogy nem csak akkor kedves veled, amikor neki éppen úgy van kedve?


Pontosan tudom, hogy milyen ez, azért írok ilyen kíméletlenül. 5 évet pazaroltam egy olyan emberre, aki ha a haverjai hívták, azonnal ugrott, otthagyott egyedül, kurvára nem érdekelte, hogy amúgy is keveset tudunk együtt lenni. Én vártam a heti két napot, amikor találkozni tudtunk, ő meg zokszó nélkül képes volt egy órával a találkozó előtt lemondani, mondván, hogy elromlott a haver kocsija vagy elhúzódott a hangfalszerelés. Én mindig megértőn elfogadtam, hogy ismét egyedül töltöm az estét, aztán szépen lassan kiábrándultam belőle és végül elhagytam. Természetesen meg sem hatotta. Akkor tudatosult bennem igazán, hogy végig én voltam az egyetlen a kapcsolatunkban, aki igazán szerette a másikat.

2023. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen megérteni? Egy lenne egy kapcsolat alapja.
2023. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2023. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A konkrét válasz pedig: vagy azért nem érti meg, mert ennyire buta és éretlen, vagy van valami komoly pszichés defektje, vagy egyszerűen csak kihasznál.
2023. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged te pedig kapcsolatfüggő vagy akinek ez így is megfelel.
2023. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akar veled időt tölteni akkor nem szeret. Az én exem sem írt, nem taliztunk kb semmit, nem hívott. Aztán csak kibukott a sokadik ba.sztatásomra, hogy "nem szeretek veled se beszélni se találkozni". De azért velem maradt nem szakíott :D De nem is értem, mert a szex is kevés volt... Csak neki jobb volt egy lapos kapcsolat mint a semmi :D
2023. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!