Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 2 barátját (egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 2 barátját (egy házaspár) most nagyon megutáltam, szívem szerint többé szóba se állnék velük. Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel 3 éve együtt vagyunk. Elvitt barátaihoz iszogatni, ahova más barátok is csatlakoztak (a házaspár). Az este során többször volt, hogy a párom nem volt jelen (kicsit arrébb másokkal beszélt stb.) és a házaspár faggatni kezdett magánjellegű dolgokról pl. mikor lesz már esküvőnk. Szóba került ennek kapcsán a párom műtétje és mondtam, hogy sajnos nem biztos, hogy sikerülni fog a műtét, de ezt a páromnak nem mondogatom, maradjon pozitív. Erre tegnap párom kiakadt, hogy nem támogatom. Nem tudtam hirtelen miről beszél. Aztán mondta, hogy tudja ám, hogy szerintem nincs értelme a műtétnek. Na akkor egyértelmű lett, hogy a kis házaspár valamelyik tagja (csak ők voltak akkor jelen) képes volt ezt visszamondani enyhén ferdítve, de azt a részét hagyjuk is... Kiderült hogy tényleg beszélt valaki, azt nem mondta el, hogy ki. Én vagyok a hülye, vagy szerintem tényleg állati nagy szemétség ilyesmit továbbadni (ráadásul nem azt mondtam, hogy nincs értelme)? Tegyük hozzá, egy műtétet már végigcsináltam mellette (és az már a harmadik műtétje volt a gondja kapcsán) nem véletlenül nem vagyok túl optimista... Amúgy a házaspár női tagjával már volt, hogy nem beszélt 2 évig egy szarkavarása miatt még az exbarátnője mellett (az exbarátnője mellesleg a mai napig a legjobb barátnője ennek a nőnek), szóval van sejtésem, ki volt ez a jóindulatú. Őszintén ezekután a közelükbe se szeretnék kerülni, ha egy ittasan kikotyogott ilyen jellegű dologgal is képesek visszaélni. :/
2023. okt. 6. 07:01
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem 1, ülj le a pàroddal beszélni, esetleg egy bocsànatkéréssel egybekötve.


2, ne beszéld ki a magànéleted jöttmenteknek.

2023. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elvileg nem jöttmentek, hanem a barátai.
2023. okt. 6. 07:30
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
91%

Te nem ismered őket, igaz?


= Jöttment


Így, h a csaj meg direktben is fúrógép, így meg plàne...

2023. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerj bocsanatot a parodtol, es maskor ketszer is gondold meg, kinek mit mondasz.

En jelenleg vagyok olyan helyzetben, hogy sokmindenkivel csak felszines dolgokrol beszelgetunk, melyebb dolgokba nem megyek bele, mert nagyon sok a szarkavaro. Csak olyan dolgokat meselek el, amik ha masok szamara is kiderulnek, nekem nem lesz kellemetlen.

2023. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Lol, te miért beszéled ki a párod bárkinek is? Ne a házaspárra fogd, hogy elmondták neki. Nagyon jól tették! Ha ittas, ha józan vagy neked nincs jogod kibeszélni a párod!
2023. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem értem a műtétben mi a kibeszélés. Tudtak a műtétről.
2023. okt. 6. 09:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szavakon lovagolj. Tudtad hogy az exszel jóban van a nő és mégis elmondtad, hogy mit gondolsz. A párod persze, hogy megsértődött, hogy mégse vagy olyan pozitív, hogy nem támogatod miközben arra is van szüksége. Fordított esetben neked se esett volna jól.
2023. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Dehát épp ezaz. Pont én vagyok az, aki támogatja. Ezek a barátai a kórház közelében se voltak az előző műtétnél se. Egyszer nem látogatták meg. Én ápoltam, cseréltem a kötéseket, segítettem fürdeni, volt hogy egy héten 3x kísértem orvoshoz. Én csak azt mondtam nem biztos, hogy bejön a műtét. Legutóbb konkrétan rosszabb lett a helyzet, mint előtte. Nyilván egy próbát mindenképpen megér. Benne vagyok ilyen csoportban, látom hogy sokaknak semmit se ér az ég világon. Szerencsére hú de ittas nem voltam, szóval tényleg csak annyi volt, hogy nem biztos hogy megoldja ezt a problémát. Nem mentem bele részletekbe. :D Nem gondoltam, hogy ezt így ki lehet forgatni.
2023. okt. 6. 10:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet, mert olyan "barátok" akik másnak rosszat akarnak! Oda kell figyelni mit mesélsz el másnak.
2023. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9# Hát úgy lesz. Mostantól figyelni fogok és inkább programozok a saját barátaimmal ilyen esetekben.
2023. okt. 6. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!