Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 2 barátját (egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 2 barátját (egy házaspár) most nagyon megutáltam, szívem szerint többé szóba se állnék velük. Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel 3 éve együtt vagyunk. Elvitt barátaihoz iszogatni, ahova más barátok is csatlakoztak (a házaspár). Az este során többször volt, hogy a párom nem volt jelen (kicsit arrébb másokkal beszélt stb.) és a házaspár faggatni kezdett magánjellegű dolgokról pl. mikor lesz már esküvőnk. Szóba került ennek kapcsán a párom műtétje és mondtam, hogy sajnos nem biztos, hogy sikerülni fog a műtét, de ezt a páromnak nem mondogatom, maradjon pozitív. Erre tegnap párom kiakadt, hogy nem támogatom. Nem tudtam hirtelen miről beszél. Aztán mondta, hogy tudja ám, hogy szerintem nincs értelme a műtétnek. Na akkor egyértelmű lett, hogy a kis házaspár valamelyik tagja (csak ők voltak akkor jelen) képes volt ezt visszamondani enyhén ferdítve, de azt a részét hagyjuk is... Kiderült hogy tényleg beszélt valaki, azt nem mondta el, hogy ki. Én vagyok a hülye, vagy szerintem tényleg állati nagy szemétség ilyesmit továbbadni (ráadásul nem azt mondtam, hogy nincs értelme)? Tegyük hozzá, egy műtétet már végigcsináltam mellette (és az már a harmadik műtétje volt a gondja kapcsán) nem véletlenül nem vagyok túl optimista... Amúgy a házaspár női tagjával már volt, hogy nem beszélt 2 évig egy szarkavarása miatt még az exbarátnője mellett (az exbarátnője mellesleg a mai napig a legjobb barátnője ennek a nőnek), szóval van sejtésem, ki volt ez a jóindulatú. Őszintén ezekután a közelükbe se szeretnék kerülni, ha egy ittasan kikotyogott ilyen jellegű dologgal is képesek visszaélni. :/
2023. okt. 6. 07:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te mos tkomolyan elmondasz olyan dolgokat a párod barátainak amit a párodnak nem akarsz lemondani?

Mégis mit gondoltál?:D

Ha már neked nem fér bele az, hogy őszintén kommunikálj, akkor legalább másokat ne szólj le, ha ezt teszik..

ha meg titkod van, akkor azt tartsd meg titoknak, ne kürtöld szét mindnekinek...


Ideje lenne megtanulni mit jelent a hűség és a párkapcsolati egység.

2023. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem olyan nagy hibát nem követtél el . Legközelebb soha senkinek nem mondj hasonlót. Nekem nem rég diagnosztikálták a második daganatom. Három éven belül most lesz a 6. műtétem. Engem nem zavar, ha a párom elmondja , akárkinek is. De nem vagyunk egyformák.
2023. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem a műtét elmondása volt a gond, hanem az, hogy a kérdező elmondta azt, hogy ő nem hisz a műtét sikerében.

Mindezt úgy, hogy ugyanezt a párjának nem mondta el. A párja haverjainak meg igen. Agyrém.

2023. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, a barátai tudtak a műtétről.

A páromnak nem mondogatom nem azt jelenti, hogy nem beszéltem neki már erről.

Eleve ő nem tud angolul. Én vagyok benne a műtéttel kapcsolatos csoportban és fordítom neki a dolgokat. Szóval kedves utolsó, de igen, mondtam már neki, hogy nem mindenkinek válik be. Nagyon félreértetek, valószínű rosszul fogalmaztam. Nem a párom haragszik, megbeszéltük már tegnap. :D Én haragszom a "barátaira". :D

2023. okt. 6. 15:58
 15/18 anonim ***** válasza:
A "nem mindenkinek sikerül" és az "én nem hiszek már a sikerben" között elég nagy különbség van, kedves KÉrdező..
2023. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
12# Nagyon sajnálom. Két hete halt meg egy kollégánk, neki bőrrákja volt és áttétes lett. 30 éves volt. Nagyon kikészültünk a cégnél. Bízott egy új kezelés sikerében. A legrosszabb, hogy azzal a rohadt kezeléssel mentek el az utolsó hónapjai. :(
2023. okt. 6. 16:08
 17/18 A kérdező kommentje:
15# A "nem biztos, hogy sikerülni fog a műtét" és az általuk mondott "nincs értelme a műtétnek" nagyon nem ugyanaz. Örülök, hogy sikerült értelmezni. :)
2023. okt. 6. 16:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez milyen műtét?
2023. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!