Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engedted el a féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedted el a féltékenységet?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel
2023. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem kergetem magam már illúziókba. 32 vagyok, túl egy váláson, és egyszerűen reálisan állok egy kapcsolathoz. Sem a jegyesség, sem a házasság nem garancia semmire. Aki meg akar csalni, meg is fog, aki pedig hűséges típus, arra nyomulhat bármilyen bomba nő, ha nem érdekli.
2023. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Daccal.wgyik barátomnál aki online neten ismerkedett mellettem elozményekben lattam, meg soha nem bizhattam benne ugy kikeszultem hogy rémálmaim voltak bőgve ébredtem de soha semmire nem volt bizonyiték tehat megcsalni nem csalt meg csak ugy "vadászgatott", de még a rosszlányok oldalon is volt.



Na es ugy a sírba tett idegileg hogy megfogadtam soha tobbé nem nyomozok nem idegelem magam senki miatt nem vagyok hajlando már kikeszulni.


Igy a kovetkezo es kovetkezo baratom is ugy járt ha elmegy otthonrol valahova meg se kerdezem hova megy, ha keson jön haza azt is lesz.rom, erre azt hiszi az osszes hogy en hideg vagyok es biztos csalom.


Azota csak féltekeny pasijaim vannak es ők készülnek ki es nem kicsit hanem nagyon.


Mik vannak🤣

2023. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizen nem látszik a kacsanyom. Amiről nem tudok nem fáj.

Ha meg megtudom repül.

2023. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig csak nők írtál választ?
2023. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
írtak*
2023. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Logika. Átgondoltam.
2023. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 ez nagyon jó. 😂
2023. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizalommal! De ehhez jól kell választani.
2023. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!