Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy nő a kapcsolatban nem kezdeményez szexet soha?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, ő 25, és a helyzet, hogy ma éppen azon vesztünk össze, hogy nem szokott kezdeményezni, amire azt mondta, hogy de igen. Ami nem igaz.


Elkezdett rám mászni, eltoltam magamtól azért, hogy érezze milyen, amikor visszautasít, és berágott, hogy jó, akkor ne rakjam be neki, erre én oké, akkor megd*glak gyere. Erre azt mondta, hogy hogy lehetek ekkora paraszt, ilyeneket mondok neki stb. és elküldött, hogy nem akar velem beszélni, magára zárta az ajtót, tudjátok a szokásos cicahiszti.


Erre most mit lépjek? Nem akartam megbántani, de szerintem az, hogy egy nő sosem kezdeményez, mindig nekem kell, az már sok, illetve sok mindent elmond. Vajon más pasi lehet a háttérben? Mi utalhat erre?



2023. okt. 8. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

9. Maca gyökér. Nekem is van hogy leesik, de inkább a stressz miatt. Arra viszont az Ashwaganda is nagyon jó. Ezeket tudom ajánlani, bár nekem átlag feletti libidóm van. :)


Ha leesik, akkor lesz átlagos.

2023. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom nem olyan fontos neki a szex, mint neked. Es neki megfelel az a mennyiseg,amit te kezdemenyezel."


Velem ez van. Csak úgy soha nincs kedvem szexelni. Meg kell hozni.


Ezt én ahhoz szoktam hasonlítani, hogy a legnehezebb dolog a porszívózásban az, hogy kivegyem a szekrényből és összerakjam. De ha már össze van rakva, szívesen csinálom.

2023. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt írod, hogy nem kezdeményez, később, hogy el is utasít. Azért az nem ugyanaz!


Én sem szoktam kezdeményezni, de elutasítani csak nagyon ritkán (ha valami baj van). Egyébként el nem utasítom, sőt. Ez elgondolkodtató!


Másrészt, ha nekem ezt mondaná a barátom, hát... nem tudom... nem vagyok a kurv*ja, hogy így beszéljen velem. Na ezek után egy ideig kezdeményezhetne hiába...

2023. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

hát dilisek a nők...

ennyi a véleményem

2023. okt. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem megbeszéltél vele egy problémát, hanem alapból veszekedve közölted a bajod. (Mi ez, ha nem cicahiszti?)


Barátnőd így is megértette, változtatott, ahogy kérted. De ahelyett, hogy egy jót szexeltél volna vele, jött a cicabosszú, és inkább eltoltad.


Még egyszer: változtatott, azt csinálta, amit kértél, te pedig eltoltad magadtól.

2023. okt. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

háát lehet hogy más pasi van a dologban, te biztos alapot nyújtasz ő meg más kolbiját szopja. sztem sok az ilyen.

korábbi exem is ezt csinálta..

persze persze lányok értem én voltam a probléma stb stb.. tipikus csaj duma.. hogy okkal csináljátok ezt. értem én. de a megbeszélés megpróbálásának halvány szikrája sincs.. akkor bocsi de ti vagytok r*bancok

amennyiben feszt próbálkoztok a kapcsolatban és a pasi xarik rá.. az persze megint más. az érthető.

2023. okt. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17-es, a pasi itt szart a csajra, miután az megtette azt, amit kért.
2023. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy?😅😂 rinyálsz, hogy kezdeményezzen, aztán meg lealázod? Remélem kamu kérdés.
2023. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Elkezdett rám mászni, eltoltam magamtól "

Tehát kezdeményezett, te pedig elutasítottad.

Jobb, ha nem maradtok együtt. Így egyikőtök sem lesz soha boldog.

2023. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!