Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van/lehet arra mentség, ha a párod feltűnően megbámul, netán meg is dícsér egy másik, nálad fullosabb nőt?

Figyelt kérdés
Pl. aki ilyen szint, ez már felmenő körülmény? https://www.youtube.com/shorts/naU2_ni4zAc
2023. okt. 10. 17:22
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Az ilyen "Én jobb nő vagyok!" kamut, most ne, jó?!
2023. okt. 10. 17:22
 2/28 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez tapintatlanság.

Személyes véleményem mondjuk az, hogy ez egy sima, alaktalan, sovány nő, nem túl szép arccal.

2023. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2. Az csak egy példa, akkor gondolj oda egy, SZERINTED fullosat!
2023. okt. 10. 17:29
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Leírtam a választ, el kellene olvasni.
2023. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Megbámulhatja normálisan, azaz diszkréten. Ezzel semmi gond. Ha viszont kreténül csinálja sőt még kommentál is, mehet a pcsába, ilyenekkel nem égetem magam.
2023. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Mi mindig együtt megbeszéljük ha csinos nőt látunk.

Semmi gond nincs ezzel. Te érzed magad kevesebbnek. Mondd azt rá neki hogy "tényleg jó csaj, nem rossz" . Figyeld meg, abba fogja hagyni hogy a jelenlétedben fullos nőket kommentáljon.

Ja, és még valami. Az ilyen palik kevésnek érzik magukat a fullos nőhöz, ezért marad csak a nézegetés, vagy nem is kell nekik az a nő ám, mert több energiát pénzt igényel amit ők nem akarnak belefeccolni. Hidd el nekem, többet érsz nekik mint azok a nők. Csak legyen önbizalmad és tartásod. Semmi más nem vonzóbb ennél.

2023. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Én sosem akarnám ilyen közönséges stílusban tálalni magam. Nekem ez olcsó qrvás. Úgyhogy ha a partnerem ezt jobban értékeli nálam, simán csak értetlenkednék, hogy akkor végső soron mit akar tőlem.
2023. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Aki leírja, hogy fullos, annak mindig csökkenjen egy centivel a pöcse.
2023. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8. Bocsánat! FELTŰNŐEN DEKORATÍV
2023. okt. 10. 17:54
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem dicsér meg senkit, mert nem egy proli paraszt.


(Nem nyitom meg, de valami szilkonos ribit tettél be?)

2023. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!