Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van/lehet arra mentség, ha a párod feltűnően megbámul, netán meg is dícsér egy másik, nálad fullosabb nőt?

Figyelt kérdés
Pl. aki ilyen szint, ez már felmenő körülmény? https://www.youtube.com/shorts/naU2_ni4zAc
2023. okt. 10. 17:22
1 2 3
 11/28 Laylah ***** válasza:
68%

Azért a módja sem mindegy.

Lehet sunyin, feltűnés nélkül gyorsan megnézni, meg lehet kocsányon lógó szemekkel, utánafordulva bámulni. Ha ránéz, ránéz, istenem, én is ránézek egy nap sok emberre és véleményt alkotok magamban a külsejükről.

Aztán lehet úgy is megbeszélni, hogy "láttad azt a fullos csaj, micsoda segge volt, elvesznék a csöcsei között", meg úgy is, hogy "azért elég csinos volt az a lány, nem?"

Ha nem érzed a különbséget, az baj. A haverok előtt elő lehet adni ezt a "fúdedugnám" macsó dumát meg a feltűnő bámulást, a barátnőddel, HA NYITOTT RÁ, akkor meg lehet beszélni normálisan, kinek mi a véleménye a célszemélyről. Nők vagyunk, látjuk a szépet, csak nem akarjuk rögtön magunk alá gyűrni.

2023. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, nekem nem kell olyan pasi, aki a haverjaival "fúdedugnám".
2023. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Laylah ***** válasza:
54%
12., nyilván nekem sem, de igyekeztem nem magamból kiindulni, hanem általánosságban gondolkodni.
2023. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
39%

Nekem olyan barátom meg exeim is vannak akik pont forditva csinálják.

Ilyen (vag, fullos)nőket direkt degradálnak efordulnak kutyába se nézik hogy hagy egye őket a fene.

Nem egyszer engem (az átlagnőt)az ilyenek.orra előtt direkt elkezdenek ölelgetni meg a kocsiajtot kinyitni nekem meg provokálni őket.


De olyan ia volt hogy diszkoban a festett maca töltött szájú platina szőke r.banc kezdett nyomupni a pasimra aki meg direkt mindig ki is kerülte de pofátlanul hogy na őt aztán soha nem fogja megkapni hehe.


Azok a tipusu pasik meg akik nyalcsorgatva forognak, egyszerüen prolik.


En is gyakorta kapom ezt, hogy fogja a srác csaj kezét, masik "büszke" apukaként tolja a babakocsit a párjával es a pasi egy az egyben engem les. És hosszasan bámul. Hát nem lennék a nőjük helyében. Az ilyenek kuka.

2023. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

"Nem egyszer engem (az átlagnőt)az ilyenek.orra előtt direkt elkezdenek ölelgetni meg a kocsiajtot kinyitni nekem meg provokálni őket."


Ez mennyire gáz.

2023. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
A r.biknek az is, hogy le vannak ejtve a picsbe.
2023. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha már most nem én vagyok neki a legjobb, akkor kilépnék a kapcsolatból. Nem azert mert féltékeny vagyok, vagy haragszom, hanem azért, mert ez erős jelzés, hogy ha tehetné lecserélne. Nem szívesen alapoznék ilyen személyiséggel komoly kapcsolatot. A párom olyan legyen, aki tisztel annyira, hogy a jelenlétemben nem bókol, udvarol másnak.
2023. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

"A r.biknek az is, hogy le vannak ejtve a picsbe."


Nincsenek. Akkor lennének, ha ignorálva lennének. De az, hogy nekik teszitek az agyatokat, azt jelenti, hogy nincsenek ejtve. Figyeltek rájuk és akarjátok, hogy figyeljenek rátok, miközben előadjátok magatokat.

2023. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
A videoban a nők is megbámulták a csajt, de szerintem nem a külseje miatt, hanem a vonulás, hajdobálás, és gondolom a kamera (és világítás? Több helyen olyan, mintha plusz fények is lennének, szóval kb egy stáb vonul együtt) az amit megnéztek. Alapvetően nem zavar, ha ránéz másra, de egy tátott szájjal nyálcsorgatva bámulás baromi tiszteletlen lenne, a dicsérgetés meg flörtölés pláne.
2023. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%

18# ha látnád a fejuket mikor a parom elfordul;)

Meg ahogy húzzák a szájukat.

Meg ha tudnád mennyirw utál a szomszedcsaj mert nekem kinyitják a kocsiajtót. Még én vagyok lek-zva mikor ő akart rá nyomulni csak kocc van🤣

2023. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!