Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el mondta hogy buliba szokott kacsintgatni a csajoknak.. ez normális ? Vagy csak én reagálom túl ?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt.

Együtt lakunk el szokott járni bulizni eddig amióta együtt vagyunk 7-8 alkalommal ment el.

Úgy gondolom hogy a párkapcsolatban nem szabad elnyomni egymást, tehát ha ő bulizni szeretne menni a barátaival akkor menjen bulizni, és nem veszekedtek vele nem hívogatom.

Érezze jól magát, a buli nem az én világom így nem szoktamvele menni.

Tegnap este beszélgettünk és szóba jött a téma mondta hogy néha amikor a csaj messziről nézni a párom akkor a párom “viccből,,szokott kacsintgatni.. hmm azóta ezt nem tudom kiverni a fejemből

Én nem tudnék más férfiakkal flörtölgetni meg kacsintgatni nekik

Én reagálom túl ? Vagy ezen a dolgon mindneki el gondolkozna ?

Párom f/28

Én n/23

A kötekedő kommentek kíméljenek köszönöm


2023. okt. 20. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
😉😄😜
2023. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én azonnal kidobnám. Ő neki rád kellene kacsintgatni nem másokra. Előbb utóbb nemcsak kacsintani fog hiszen már félév után kikacsint. Szólok csakhogy tudd egyáltalán nem szerelmes beléd, se nem tisztel, de a lányokat se, akikre gerjed/hülyíti őket. Csak szexre vagy, de nemsokára lesznek mások is melletted és majd egyre közülük le is fog cserélni.
2023. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen megalázó. Képzeld el ha ott van valami ismerősöd a buliban aki épp látja hogy a pasid kacsingat másokra. Nagyon égő.
2023. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, hogy miért érezte létszükségét, hogy ezt közölje veled!? Féltékennyé akar tenni vagy tesztel?
2023. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem teszteli, hanem nem mondta el, hogy mást is szeretne mint kacsintani, de lelkifurkája van, fél hogy mást elmondja neked, vagy sokkal többet tesz mint kacsint csak azt már nem mondja el...
2023. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyan huszinéves suttyokat nem kéne még lekötni komoly kapcsolatba.
2023. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

"Fél éve vagyunk együtt.


Együtt lakunk"


Itt a baj. Most ismered meg, már nem a randizós, mindig izgalmas korszak van, hanem az elengedős kezdődik, önmagát adja. Én nem mondom, hogy hagyd ott, de figyelj arra, amit mostantól tapasztalsz, mert ez az igazi ő.

2023. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Én meg mondanám neki hogy amig ő bulizik én az ex pasimnál szoktam filmezni ..... viccből.


Egyébkènt d9bnám az ilyen pasit.

2023. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!