Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jogom elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazygirl0210 kérdése:

Szerintetek van jogom elkérni a párom telefonját megtekintésre, ha úgy vélem bizonyítékot találnék a megbízhatalanságára?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 07:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nincs, ha nem bízol benne tedd ki!
2023. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
15%
Aláírom, hogy csúnya dolog. Viszont egyszer félig volt rá okom és félig félreértettem valamit. Amiért félig volt rá okom, az másképpen nem derült volna ki és nem változtatott volna semmit. Volt kis gond a fejében, választás elé kellett állítanom, javított a viselkedésén. Nem volt szép dolog, de igazat adott nekem és nem ő haragudott. Ja: én fickó vagyok.
2023. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%
Egészen pontosan az volt, hogy nem beszélt velem problémákról és ő nevezett engem hisztisnek. Az eset előtt 2 héttel korábban volt egy vitánk, ő volt a hibás, közben minden második napon ő nevezett engem hisztisnek. Egy közös ismerősön keresztül bukott ki és 4 embernek is pletykált hülyeségeket. Rohadtul választás elé kellett állítanom, hogy mit akar. Akárhogyan elszedtem a telóját, az ő sara nagyobb volt.
2023. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

"Egy közös ismerősön keresztül bukott ki és 4 embernek is pletykált hülyeségeket. Rohadtul választás elé kellett állítanom, hogy mit akar. Akárhogyan elszedtem a telóját, az ő sara nagyobb volt."

Ijj, vannak itt sérült emberek és sérült kapcsolatok...

2023. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Szakítani van jogod, betörni más privát szférájába nincs.
2023. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Csak én nem értem ezeket a kommenteket? 🤔
2023. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"Szerintetek van jogom elkérni a párom telefonját megtekintésre, ha úgy vélem bizonyítékot találnék a megbízhatatlanságára?"

Miben nyilvánult meg a párod megbízhatatlansága, kedves kérdező?

2023. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha neki van joga a testedhez, akkor neked is van jogod ahhoz, hogy tudd, kinek is adod oda.

Tehát ha nem adja oda és legközelebb dugni akar, mondd meg neki, hogy pin kód van a puncidon.

2023. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

18

Ez milyen buta hozzáállás, mintha a csajnak nem lenne jó a szex.

2023. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%

Nem buta hozzáállás, csak elővigyázatos.

Ha nem mutatja meg a telefonját, akkor valamit titkol. Amennyiben nő van a dologban, jogom van róla tudni, már csak a nemi betegségek miatt is.

2023. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!