Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jogom elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazygirl0210 kérdése:

Szerintetek van jogom elkérni a párom telefonját megtekintésre, ha úgy vélem bizonyítékot találnék a megbízhatalanságára?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 07:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%

20

Ha megmutatja a telóját, akkor te is tiédet. Ez a szexszel való zsarolás egy sztereotipikus baromság.

2023. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Mit vársz, mi az ami kiderülne szerinted a telefon megtekintéséből? Hogy tippmixezik-e? Vagy mit?
2023. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelők!

Köszönöm szépen a válaszokat, még a támadó jellegűeket is.

Először is.... Nem másik nő után kutatok. Szerintem a tudta nélkül is meg tudnám oldani, hogy a telójában kutatok, de ezt nem tartom tisztességesnek. Meg amúgy is... Valójában ha elkérem és támad a magánszférára hivatkozva, egyértelmű, hogy van mit titkolnia.

Én bármikor átadnám sértődés nélkül,az állítólagos magánszféra eszembe sem jutna amit sokan emlegettek. Egy párkapcsolatban miért is nem tudhat a másik fél arról, hogy mit tartalmaz a telóm.

Akkor nyúl hozzá amikor akar szerintem, hisz nincs semmi titkolni valóm. Ennek oda-vissza kéne működnie.

Mindenki azt kérdezi mit keresnék benne. Ez szerintem nem releváns.

De, hogy válaszoljak.... egyik mondatával üti a másikat.

Vagy... A nagy magánszférások..

Mondjátok már meg , hogyan lehetséges, xy km-re van tőlem és sajnálkozik , hogy nincs térerő azért nem tudunk beszélni, pedig ő próbálkozott. De ha én hívom van térerő csak kinyomja vagy nem veszi fel. Nem egyszerűbb azt mondani nem akartam veled beszélni? Nem tisztességesebb?

Aztán arra a kérdésre, hogy miért nem dobom ki, vagy miért vagyok együtt vele? Egyszerű a válasz. Mert szeretem. Én még az a nő vagyok, aki próbálja megbeszélni a konfliktusokat nem pedig váltogatni a partnert.Ettől még nem vagyok sem beteg sem hülye.

Inkább csak szembesítésre kéne , hogy ne törje magát hazugságok kitalásával. Legyen már benne gerinc.

Szerintem így is többet írtam, mint amennyi szükséges az eredeti kérdéshez.

Drága Támadók! Szeretem a ti hozzászólásaitokat is . Jobb képet ad az általános emberi gondolkodásról, az emberi viselkedésről.

2023. okt. 21. 22:00
 24/32 anonim ***** válasza:
Van jogon elkérni, de a magánszféra az magánszféra. Van olyan ember, aki simán megnyílik mások előtt, meg olyan, aki nem. Általában az embernek szüksége van arra, hogy legyenek csak neki dolgai, attól, hogy kapcsolatban van valakivel, még önálló személy marad, nem fúzionálnak össze. Kell, hogy legyen valamenny, csak saját magára töltött idő/tevékenység, amihez a magánszféra is hozzá tartozik.
2023. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjátok már meg , hogyan lehetséges, xy km-re van tőlem és sajnálkozik, hogy nincs térerő azért nem tudunk beszélni, pedig ő próbálkozott. De ha én hívom van térerő csak kinyomja vagy nem veszi fel. Nem egyszerűbb azt mondani nem akartam veled beszélni? Nem tisztességesebb?"

Csak megszülted végre, hogy mi a probléma. Magyarán nem egy helyen éltek, vagy a pasas el jár messzire dolgozni. Mindenesetre úgy látszik az eddig elmondottakból, hogy csak neked fontos, hogy beszéljetek, neki nem annyira. Azt persze nem tudjuk hányszor hívod és mikor, ez nem derül ki a rövid beszámolódból. Ennyi alapján nem lehet véleményt mondani.

A lényeg helyett minden másról beszélsz most is. Lehetséges, hogy a párkapcsolatodban is és erre unt rá a pasas. De ki tudja. Kevés az információ.

Mindenesetre ebből a kevés információból nem úgy tűnik, mintha egy irányba tartanátok ketten. Te kapaszkodsz valamibe, a pasas meg csak létezik.

2023. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"A lényeg helyett minden másról beszélsz most is. Lehetséges, hogy a párkapcsolatodban is és erre unt rá a pasas. De ki tudja. Kevés az információ."

Nem fogom elmesélni az életem történetét. Nem elég ha én tudom miért tettem fel ezt a kérdést?

Ha ennyire firtatod, hogy mit csinált vagy , hogy milyen ember vagyok én, akkor lehet a te elveid közt is van olyan szitu, amikor indokolt szembesíteni a párodat a telója tartalmával és a kimondott szavaival. Különben nem érdekelne minden zaftos részlet. Az őszinteségről szól a történet és nem arról, milyen nő vagyok én vagy, hogy ő mit hazudozik.

Nem én vagyok, aki nem a lényegre figyel.

2023. okt. 22. 12:26
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted a véleményünket, hát elmondtuk. A szaftos részletek meg nem érdekelnek. Már így is többet foglalkoztunk a problémáddal, mint te magad.
2023. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Inkább csak szembesítésre kéne, hogy ne törje magát hazugságok kitalásával. Legyen már benne gerinc."

"Az őszinteségről szól a történet és nem arról, milyen nő vagyok én vagy, hogy ő mit hazudozik."

Azt állítod szereted őt, azért nem hagyod el. Ha szereted, akkor fogadd el őt az állítólagos hazugságaival együtt.

Vannak konfliktuskerülő emberek, akik úgy szoktak kitérni egy nagyobb konfliktus elől, hogy hazudnak, vagy füllentenek valami lényegtelent. Lehet, hogy ő is ezt csinálja, mert fél a veled való konfliktustól, nem meri talán kimondani, hogy szakítani szeretne, megvárja, amíg te mondod ki. Valószínűleg ebben a kapcsolatban te vagy a domináns, mert te akarod szembesíteni őt az állítólagos hazugságaival és nem fordítva.

Kicsit paranoiás vagy. Ne kényszerítsd bele a hazugságba és (talán) nem fog hazudni. Ha ő nem hív magától, akkor te se hívd, fogadd el, hogy azért nem hív, mert nem akar veled beszélni (a nem volt térerő ez esetben pont azt jelenti).

2023. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2023. okt. 22. 13:09
 30/32 lewega ***** válasza:
Nincs jogod nézelődni a telefonjában!
2023. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!