Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom viccből azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom viccből azt mondta, hogy ne legyek teljesen biztos abban, hogy mi együtt maradunk. Erre hogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés
Én mérges lettem emiatt, és azt mondta, hogy ő csak viccelt, nem is gondolta komolyan. Azt mondta ha nem viccelődne ilyenekkel unalmas lenne a kapcsolatunk.
2023. okt. 22. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Erre hogy kellett volna reagálnom?"


Igazad van, találhatok nálad jobbat is.

Aztán persze tedd hozzá, hogy csak viccből mondtad.

2023. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%

12.


Esetleg ő erre viccből azt mondja, hogy "Na, akkor lehet csomagolni, VISZLÁT!!!"

2023. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Annyit mondtam vomna hogy na akkor igazad lett, már nem vagyunk együtt."

Ezt mondtam, de nem vette komolyan, sőt röhögött.

2023. okt. 22. 19:53
 14/18 A kérdező kommentje:

„Én nem ezt mondtam. Rosszul emlékszel.”


„Túl érzékeny vagy. Ez nem is olyan nagy dolog, csak eltúlzod az egészet.”


„Nem én vagyok a hibás, hanem te. Miattad van az egész.”


„Azt sem tudom miről beszélsz. Csak kitalálod ezt az egészet.”


„Már megint túlreagálod a dolgokat.”


„Szerintem neked valami komoly problémád lehet, teljesen rosszul látod a dolgokat.”


„Csak vicceltem. Neked semmi humorérzéked sincs.”


Ezeket mindet már elsütötte nekem.

2023. okt. 22. 19:53
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

14.


Azt tesz veled, amit akar. És jogosan hiszi ezt.

2023. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 Ja az úgy eléggé más helyzet. Akkor ez egy játszmázós vadbarom, aki totálisan össze fogja zavarni a fejedet. Vagy talán már meg is történt ez régebb óta. Jó hogy valaki beírta ezt a gaslightingot, mert ennek fényében ha mindezt egyszerre produkálja, az nagyon beszédes. Kezdj el olvasni a témáról, és próbálj határokat húzni, mert ő most nagyon erősen visszaél a dolgaitokkal, és belemászott a fejedbe. Ezzel gyakorlatilag bármire rávehet idővel, te csak bábként fogsz funkcionálni az alja játszmáiban. Ráadásul teljesen le is építi az önbizalmat az ilyen dolog, főleg hosszútávon. Légy óvatos!
2023. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amikor már többedszer dörgöli az orrom alá, hogy mennyivel jobb nálam, nekem is kedvem támad ilyet mondani.
2023. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Viccből egy tapintatlan bunkó.
2023. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!