Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen nem értem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen nem értem a párom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni, illetve bocsánat, ha itt-ott zavaros leszek, hirtelen felindulásból írom ezeket a sorokat...

Annyi a lényeg, hogy 5 éve vagyunk egy pár. Rengeteg megpróbáltatással teli év van mögöttünk (mindkettőnknél vannak családi illetve karrier téren is problémák sajnos). Ami fontos tényező még, hogy rengetegszer adott nekem okot arra, hogy féltékeny legyek (nem megcsalás), így nem tudok bízni benne 100%-ig. Mi vállalkozók voltunk, majd mindketten kiégtünk, jött a covid is, ellehetetlenedtünk, és nem találtuk a helyünket..ő elindult egy irányba, kurzusokat végez egy ideje. Majd jött az, hogy próbáljuk meg a külföldet. Majdnem egy évig kint éltünk, végül hazajöttünk. Megbeszéltük, hogy elmegyünk a szülővárosomból, ahol élünk, ugyanis én speciel több okból kifolyólag nem akarok itt élni (egyik a toxikus családom, akik megnehezítik a mindennapjaimat) és lehetőségek sem nagyon vannak...ő sem szereti annyira a várost, így egyetértettünk ebben. Erre fel most jelentkezett itt helyben egy szakirányú munkára, amit tanul ugye, és behívták interjúra...nincs home office lehetőség, így ez egy helyhez kötött munka lenne..egyfelől persze örülnék, ha összejönne neki, mert izgul, hogy nem találna munkát ebben a szakirányban, DE ezzel most kb semmissé vette az "egyességünket", hogy elmenjünk innen (ha felveszik persze)...emellett, rákerestem a cégre, egy kis létszámú bensőséges cég, ahol havonta vannak kb. céges események/bulik..és van egy pár l*tyó is a cégben..én meg most majd ezen kattogjak, hogy mikor csal meg..vagy hagyja hogy rámásszanak (ugyanis korábban már volt ilyen, ráadásul úgy, hogy együtt voltunk). Azt hozzátenném, hogy külsőleg illünk egymáshoz, mindketten jól nézünk ki, tehát nem emiatt gondolnék ilyenre, csak a jelleme miatt...

A szakítás már benne van a levegőben egy ideje, de ragaszkodunk egymáshoz, meg szeretjük is egymást. Viszont én tényleg nem akarok ebben a városban maradni, egyedül pedig nem fogok tudni fentartani egy albérletet..így most becsapva érzem magam. Mit tehetnék?



nov. 8. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

rákerestem a cégre, egy kis létszámú bensőséges cég, ahol havonta vannak kb. céges események/bulik..és van egy pár l*tyó is a cégben..én meg most majd ezen kattogjak, hogy mikor csal meg..vagy hagyja hogy rámásszanak


A lotyók is ki vannak írva a cég weblapjára?

Nagy cégekben, nagy karácsonyi bulin nincs lotyó?


Ne gondold, hogy ha elviszed másik városba, ott nem lesznek "lotyók" és nem "másznak rá".

Ha a te mániád, az nem fog változni, ha meg ő valóban flörtölős típus, azt se fogja befolyásolni a költözés.

nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom...és ez nekem új helyzet, mert eddig a vállalkozásában nem volt női kollega. Nem biztos, hogy ezzel megfogok tudni birkózni.
nov. 8. 11:27
 3/18 anonim ***** válasza:

Orvosra van szükséged szerintem.

Kifőzdébe se mehet be, az is rizikó, ha nő szolgál ki? Tesco?

nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Szakítás. Menj az utadra, hagyjad békén!
nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Melyik az az oldal, ahol meg lehet nézni, hogy egy cégnél hány lotyó van?
nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A cégnek van elég aktív közösségi média oldala…
nov. 8. 12:08
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
És mi alapján állapítottad meg, hogy a leendő kolléganők az ősi mesterséget űzik? Szép fiatal nők, vagy mi a bűnük?
nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha szerinted a párod téged csak azért nem csal meg, mert otthonról dolgozik és ül a szoknyádon, akkor veled komoly gondok vannak.
nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Én úgy látom hogy ő tett/tesz h a kiégésből ki jöjjön mert újat tanul és elindult egy irányba.


Az hogy lesz női kolléga az egyértelmű, nem szeparálhatod el, itt talán nem bízol benne..


Te mit tettél hogy ki gyere a kiégésbol?

nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én menedzseltem / hoztam össze pl külföldön mindent, a munkakereséstől kezdve a lakhatásig (ami ott nem volt épp egyszerű), mindkettőnknek én találtam munkát.


Ja és javarészt miatta jöttünk haza..nekem kint nem volt olyan rossz az élet. Ő viszont már nagyon nem akarta az egészet, ezért lemondtam róla. És ott már megbeszéltük, hogy nem ide fogunk vissza jönni, ahol nem sok lehetőség van illetve a légkör is rossz (Kelet-MO)


Én most végzek kurzusokat az eredeti szakmámban, hogy jobb pozíciót kaphassak idővel.

nov. 8. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!