Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen nem értem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen nem értem a párom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni, illetve bocsánat, ha itt-ott zavaros leszek, hirtelen felindulásból írom ezeket a sorokat...

Annyi a lényeg, hogy 5 éve vagyunk egy pár. Rengeteg megpróbáltatással teli év van mögöttünk (mindkettőnknél vannak családi illetve karrier téren is problémák sajnos). Ami fontos tényező még, hogy rengetegszer adott nekem okot arra, hogy féltékeny legyek (nem megcsalás), így nem tudok bízni benne 100%-ig. Mi vállalkozók voltunk, majd mindketten kiégtünk, jött a covid is, ellehetetlenedtünk, és nem találtuk a helyünket..ő elindult egy irányba, kurzusokat végez egy ideje. Majd jött az, hogy próbáljuk meg a külföldet. Majdnem egy évig kint éltünk, végül hazajöttünk. Megbeszéltük, hogy elmegyünk a szülővárosomból, ahol élünk, ugyanis én speciel több okból kifolyólag nem akarok itt élni (egyik a toxikus családom, akik megnehezítik a mindennapjaimat) és lehetőségek sem nagyon vannak...ő sem szereti annyira a várost, így egyetértettünk ebben. Erre fel most jelentkezett itt helyben egy szakirányú munkára, amit tanul ugye, és behívták interjúra...nincs home office lehetőség, így ez egy helyhez kötött munka lenne..egyfelől persze örülnék, ha összejönne neki, mert izgul, hogy nem találna munkát ebben a szakirányban, DE ezzel most kb semmissé vette az "egyességünket", hogy elmenjünk innen (ha felveszik persze)...emellett, rákerestem a cégre, egy kis létszámú bensőséges cég, ahol havonta vannak kb. céges események/bulik..és van egy pár l*tyó is a cégben..én meg most majd ezen kattogjak, hogy mikor csal meg..vagy hagyja hogy rámásszanak (ugyanis korábban már volt ilyen, ráadásul úgy, hogy együtt voltunk). Azt hozzátenném, hogy külsőleg illünk egymáshoz, mindketten jól nézünk ki, tehát nem emiatt gondolnék ilyenre, csak a jelleme miatt...

A szakítás már benne van a levegőben egy ideje, de ragaszkodunk egymáshoz, meg szeretjük is egymást. Viszont én tényleg nem akarok ebben a városban maradni, egyedül pedig nem fogok tudni fentartani egy albérletet..így most becsapva érzem magam. Mit tehetnék?



2023. nov. 8. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

rengetegszer adott nekem okot arra, hogy féltékeny legyek (nem megcsalás)


Ez mit takar? Flörtöl?

És az, hogy rámásztak? Rámozdult valaki, ő meg visszautasította?

2023. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Itt nem a pároddal van baj… Minden normális ember dolgozik… Ez a Home Office egy baromság… Nem is értelek félted kiendegni a lakásból ha megakar csalni nem kell ahoz dolgoznia…
2023. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem utasította vissza...annyi volt a magyarázata, hogy hát ő részeg volt.

Egyébként ő is elismerte már, hogy többször adott okot nekem erre (nem szeretném részletezni ezeket, mert rossz emlékek), tehát nem én túlzom el.

Csak sajnos ezzel nem hozta vissza a bizalmam..

2023. nov. 8. 16:08
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, nekem olyan ötletem van, hogy ahhoz a városhoz közeli faluban vegyetek egy felújítandó házat, nincs annál jobb, mint vidéken élni, ott nevelni fel a gyerekeiteket, akkor megszabadulhatnál a szülőktől is, de azért mégis ott lennének, ha segíteni kell, mondjuk a gyereknevelésben, ill. nem pont a nevelésben, de ott lennének. Gondolom, kocsitok van, amivel könnyen közlekedhetnétek a munkahely a ház között, te pedig nevelnéd a gyereked, és talán te is találnál valahol a közelben munkát.
2023. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
folyt.: valószínűleg ő nem akar olyan nagyon eltávolodni attól a helytől, lehet, külföldre is csak a te unszolásodra ment ki.
2023. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Sajnos én nem szeretnék falura költözni és ingázni..de egyébként tényleg nem rossz ötlet.

Lehet, hogy itt most elválnak az útjaink. Ez egyébként is csak hab a tortán, mert eleve sok sebből vérzik ez a kapcsolat.


Egyébként igen, én is ezt sejtem, hogy neki annyira nincs baja ezzel a várossal (annyiból pedig átérezheti az én gondom, hogy a szülővárosában pl ugyanolyan rosszul van, mint én itt, a rossz gyerekkori emlékei és a családja miatt). Csak tudnám akkor minek mondta, hogy ő is menni akar innen.


A külföldi úttal pedig szintúgy nem járt olyan rosszul, mert itthon évekig nem volt semmi bevétele, kint pedig általam keresett havi majdnem 2000€-t, de ott is húzta a száját…


Lehet az a legbölcsebb ha ezt itt most befejezzük. Mindkettőnknek nehéz sorsa van, de így valószínűleg egyikőnknek folyamatosan le kell mondania valamiről, mert az a másiknak nem jó. Erre alapozni sem lehet így. Sajnos erre a konklúzióra jutok.

2023. nov. 13. 11:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Vám kedved privátban beszélni?
2023. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt hányas számú válaszolótól kérdezed?
2023. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!