Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiábrándultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiábrándultam a barátnőmből. Csúnya dolog ilyet mondani, de konkrétan “unom” . Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Én 21 ő 23 éves egy éve vagyunk együtt . Mindketten egyetemisták vagyunk. Megbeszélni vele a dolgokat nem lehet. A problémák a következők:

- igénytelen magára és a környezetére is. Nemi életünk már nincs, mert nem hajlandó legalább megrítkítani magát alul. Én sajnos gusztustalannak tartom . Van hogy meg van 2-3 hónapot szex nélkül is. Körmei a lábán olyan hosszúak voltak múltkor mint egy csöves nem. Ahol lakik, 2-3 évente ha kitakarít Ja, amúgy ragad minden és lógnak a pókhálók a falon meg az abba bebábozódott nyavaják.

- unalmas, nincs közös témánk

- tojik bele a tanulásba, állandóan a részmunka ideje az élete

- követeli hogy 0-24-ben együtt legyünk , szinte már hivasban élünk

- nem mer sehol se kiállni magáért és rajtam vezeti le

- elkényeztett, a családja 1000-rel pénzeli , de rajtam követelőzik. Én voltam olyan hülye, hogy 400 ezer forintot adtam neki az egyik utazására. Egyetem mellet én is dolgozom, de mégis nagyon nagy pénz egy diáknak.

- a családja is kezd már a nyakamra szállni, de nem értik meg hogy még tanulok

- ha meglátogatom őket, senki hozzam se szól. Ha próbálok kommunikálni leraznak. Utálok a szüleihez is menni

- hobbi vagy elfoglaltsága

- kezdem úgy erezni hogy ki akarok lépni, állandóan már csak azon jár az eszem, milyen jó lenne egy másik lánnyal .

- már rájött hogy nem működik nálam, de régen szokása volt a lelki terror olyan apró dolgokért is , ha pl nem mostam meg a fogam. Komoly, nem viccelek


Összefoglalva : lusta, igénytelen , onzo, követelőző , amibe én belefáradtam


2023. nov. 11. 10:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem tunik úgy hogy lenne köztetek egy meleg, szívelyes kapcsolat. Semmi lelki kapcsolódást nem latok. Így ahogy látod öt, ennyire hidegen es elítelöen, ha szeretnéd, nem tudnal róla így beszelni. Biztatnád es meglátnád benne a jót.

Segítenéd lelkileg es ez kölcsönös lenne. Szerintem egy rossz passzban van, lelki es anyagi. Ha tanulas helyett részmunkazik , akkor nem veti fel a pénz

2023. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja es ennek ilyen formaban folytatni semmi értelme. Sajnos nem tudtok egymasra pozitívan hatni
2023. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!