Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg ez a felosztás a férfi-nő kapcsolatot szerintetek?

Figyelt kérdés

Most az alapján fogok felosztást végezni, amit saját magamon tapasztaltam meg más nőkkel való ismerkedésem (vagy kapcsolataim) során, illetve amit másokon látok, személyes ismeretségi körömből.


Tehát férfi szempontból nézve ezt az 5 fő kapcsolat típust látom. Most a legjobbtól a legrosszabb felé fogom sorolni (férfi szempontból nézve)


- Saját jövedelemmel rendelkező férfi+nő kapcsolata. Ahol a férfi szexel a nővel, de nem kell eltartani a nőt, mert egymással közösen építik egymás jövőjét.

Ez régebben nagyapáink korában volt jellemzőbb. Ma már egyre ritkább.


- Olyan kapcsolat ahol a férfi szexel a nővel, viszont a nő nem dolgozik és a férfinak kell eltartania. Itt pozitívum, hogy legalább van kivel szexelni, és a nő az tényleg feleségként funcionál. Viszont a bevétel egy igen komoly összegét rá kell fordítani.

Tipikusan ilyenek a muszlimok. Náluk jellemző, hogy a nő nem dolgozik semmit, általában otthon van vagy a plázába járkál és nyúzza a férje fülét, hogy vegye meg neki azt a nyakláncot vagy mittudomén mit, viszont azért cserébe, hogy a férj eltartja, legalább nem szexel más férfiakkal.


- Olyan kapcsolat ahol nem kell eltartani a nőt, mert van saját jövedelme, viszont nem is szexel a férfival.

Igazából ez szimpla baratság, vagy nevezhetjük "friend-zone"-nak is. Ezzel sincs semmi gond. Nincs intimitás köztük, de cserébe eltartani sem kell a nőt.


- A "cuck" kapcsolat

Itt a férfi eltartja a nőt, a nő noha szexel vele, viszont más férfiakkal is egyaránt szexel. Tehát ez abból a szempontból rosszabb mint a "muszlim" típusú kapcsolat, mert itt hiaba kell eltartani a nőt, de az az őtet eltartó férfin kívül más férfiakkal is szexel.


- A "simp" kapcsolat

Na ez a lehető legrosszabb. Mert itt a férfinak el kell tartania a nőt. Viszont a nő nem szexel az őt eltartó férfival, hanem kénye-kedve szerint más férfiakkal szexel (természetesen az egész a "simp" férfi kontójára). Tehát itt ugyanúgy rágja a férfi fülét, hogy vegye meg neki a legújabb telefont, ékszereket stb. Viszont cserébe soha nem szexelhet vele. Tehát teljes mértékben el kell tartani, de soha nem lehet vele szex.


Most nem akarok senkit megsérteni vagy megbántani, de én egyszerűen ezeket a fő kapcsolat típusokat látom.

Női szempontból nézve nyilván visszafelé menne a sorrend, mert nyilván ha nő lennék akkor nekem is az lenne a legjobb ha valaki eltartana és mindent megvenne nekem, de én cserébe azzal szexelhetek akivel csak akarok. Míg a legkevésbé jobb meg az lenne ha el kellene mennem nekem is dolgoznom. Szóval én nem hibáztatom őket emiatt, hisz mégis ki szeret dolgozni? Nyilván senki. Ha nő lennék nyilván én is kihasználnám azt hogyha lenne egy balek (simp) aki eltartana.

Viszont férfi szempontból nézve meg ugyebár a fenti sorrend a preferencia.


Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.



2023. nov. 12. 01:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
#9 te beteg vagy, ember, kár volt reagálni az agymenésedre. Az érzelmeket nem pénzben és szexben mérik, 26 éves szüzikeként inkább menj terápiára meg emberek közé a hülye listák gyártása helyett.
2023. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11


Ne rajtam töltsd ki a férfigyűlöletedet kérlek. Sehol nem volt semmilyen nőgyűlölet a kérdésben.


Nem trollok etetéséért jöttem fel ide. Nem kell mindenkit szűz incelnek hallucinálni aki ellentmond nektek.


Ha nem csak hollywoodi filmeket néznél, akkor pontosan tudnád, hogy nem csak érzelmekből áll egy kapcsolat. Így általában kis fiatal tinilányok képzeli el, akitet mindig eltartottak és fogalma sincs milyen nehéz megélni manapság, ezért úgy képzelik, hogy az egész kizárólag csak az érzelmeken múlik (mivel a hollywoodi filmekben ezt látják).


Hahó! Ébredj fel! Ez itt a valóság! Itt számlák vannak, itt fizetni kell mindenért. És senkit nem fog meghatni a te érzelgősséged. Vagy ki vannak fizetve a számlák vagy nem. Ha nem, akkor az a férfi kuka. Pont. Minden más csak mellébeszélés.

2023. nov. 12. 08:36
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

12

Ebben van igazság! Normális nő, nem áll le csóró pasival! De ha szarul keresel, keress egy jobban fizető állást!


Szívesen!😇

2023. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
12# 38 éves férfi vagyok, a második házasságomban, a hollywoodi filmeken túl. Ezért is mondtam, hogy menj emberek közé, jót fog tenni. De a terápia mindenképp.
2023. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14


Pedig pont emberek között voltam és az alapján láttam ezeket. Igazából kizárólag személyes tapasztalat alapján írtam ezeket.


Ha soha nem mentem volna emberek közé, akkor én is komolyan meg lennék róla győződve, hogy itt minden csak az érzelmeken múlik. Pedig qrvára nem. Az is fontos igen, de az csak egy szelete egy mégnagyobb tortának.

2023. nov. 12. 08:53
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom milyen körökben mozogsz te... Én pont azt látom az ismerősi körömben, hogy mindenki az általad első helyre sorolt kategóriában közösen próbálja építeni a jövőt. A fizetések mértéke változó lehet, ellenben senki nem tart el senkit. Akkor most melyikünkön van jó szemüveg?
2023. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

26 éves fiúkaként úgy gondolkozol, mint egy megkeseredett 40-50-es elvált nő vagy férfi...

Ahogy írták, a párkapcsolatok többsége az 1-esbe tartozik, legalább is itt Európában. Utána következik az a kategória, amikor mindkét félnek van egzisztenciája, de csalják a másikat. Nemtől függetlenül, ez nem csak a nőkre jellemző, hanem férfiakra is. De vannak, akik ennek ellenére együttmaradnak pl gyerek vagy pénz miatt.

2023. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nekem azzal önmagában, hogy el kell tartanom a párom nincs semmi problémám.

Csak nekem nagyon nem mindegy, hogy a pénzemből fogok tudni-e majd vele családot alapítani (tehát fontosabb lesz-e neki ez mint a "jaj még ki kell élnem magam") és a pénzem a gyerekeimre fogja-e majd költeni vagy pedig Louis Vuitton táskákra meg iPhonera.

2023. nov. 12. 10:50
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is beteg vagy, kérdező. Mellesleg senki sem mondta, hogy nem kerül pénzbe az élet. De ez a megközelítés, ahogy hozzáállsz, egyszerűen gáz.

Vannak gyerekesek, gyerektelenek is bőven a környezetemben, és azt látom, hogy szinte minden nő dolgozik. Aki nem dolgozik, az ált. pici babával van otthon, vagy pl. van több gyerek. Ritkának tartom, hogy egy nő úgy nem dolgozik, hogy nincs gyerek. De ha már ritkaság, kihagytad azt, amikor a nő tartja el a férfit.

Egyébként meg hogy gondoltad az erről való beszélgetést? Megmondja majd a csaj, hogy igen, te fogsz eltartani, dugni nem dugunk majd, ellenben én mással igen? Nevetséges vagy…

„mert nyilván ha nő lennék akkor nekem is az lenne a legjobb ha valaki eltartana és mindent megvenne nekem, de én cserébe azzal szexelhetek akivel csak akarok. Míg a legkevésbé jobb meg az lenne ha el kellene mennem nekem is dolgoznom. Szóval én nem hibáztatom őket emiatt, hisz mégis ki szeret dolgozni? Nyilván senki. Ha nő lennék nyilván én is kihasználnám azt hogyha lenne egy balek (simp) aki eltartana.”

Azért, mert te ilyen elcseszett módon gondolkodsz, még nem kéne másra is kivetítened. Én nem lennék kiszolgáltatott (babával egy ideig otthon lenni más, ilyen volt az életemben), és ha párkapcsolatban vagyok, akkor szeretem, kívánom a másikat.

2023. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%

Az én ismerősi körömben, ahol a nő nem dolgozik, ott a férfi sem akarja hogy a nő dolgozzon, mert neki így megéri. A nő elvégzi a házimunkát, meleg étellel várja, intézi a gyerekeket, így a férfinak más dolga sincs, mint dolgozni.


Ahol mindketten dolgoznak, ott általában megy a vita, hogy ki vigye a gyereket iskolába, ki hozza el, ki menjen vele táppénzre ha beteg, ki vegyen ki szabadságot ha szünet van, ki végezze a házimunkát, ki dolgozik többet, ki fáradtabb, kinek fontosabb a munkája, stb.


Ott van béke, ahol a férfi el tudná tartani a nőt, de a nő mégis dolgozik csak hogy elüsse az időt meg hasznosnak érezze magát, de nem félti a munkahelyét mert ha ki is rúgják a sok táppénz miatt, vagy amiatt hogy sokszor le kell lépni munkaidő lejárta előtt, akkor sincsenek bajban, mert a férj jól keres.

2023. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!