Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg ez a felosztás a férfi-nő kapcsolatot szerintetek?

Figyelt kérdés

Most az alapján fogok felosztást végezni, amit saját magamon tapasztaltam meg más nőkkel való ismerkedésem (vagy kapcsolataim) során, illetve amit másokon látok, személyes ismeretségi körömből.


Tehát férfi szempontból nézve ezt az 5 fő kapcsolat típust látom. Most a legjobbtól a legrosszabb felé fogom sorolni (férfi szempontból nézve)


- Saját jövedelemmel rendelkező férfi+nő kapcsolata. Ahol a férfi szexel a nővel, de nem kell eltartani a nőt, mert egymással közösen építik egymás jövőjét.

Ez régebben nagyapáink korában volt jellemzőbb. Ma már egyre ritkább.


- Olyan kapcsolat ahol a férfi szexel a nővel, viszont a nő nem dolgozik és a férfinak kell eltartania. Itt pozitívum, hogy legalább van kivel szexelni, és a nő az tényleg feleségként funcionál. Viszont a bevétel egy igen komoly összegét rá kell fordítani.

Tipikusan ilyenek a muszlimok. Náluk jellemző, hogy a nő nem dolgozik semmit, általában otthon van vagy a plázába járkál és nyúzza a férje fülét, hogy vegye meg neki azt a nyakláncot vagy mittudomén mit, viszont azért cserébe, hogy a férj eltartja, legalább nem szexel más férfiakkal.


- Olyan kapcsolat ahol nem kell eltartani a nőt, mert van saját jövedelme, viszont nem is szexel a férfival.

Igazából ez szimpla baratság, vagy nevezhetjük "friend-zone"-nak is. Ezzel sincs semmi gond. Nincs intimitás köztük, de cserébe eltartani sem kell a nőt.


- A "cuck" kapcsolat

Itt a férfi eltartja a nőt, a nő noha szexel vele, viszont más férfiakkal is egyaránt szexel. Tehát ez abból a szempontból rosszabb mint a "muszlim" típusú kapcsolat, mert itt hiaba kell eltartani a nőt, de az az őtet eltartó férfin kívül más férfiakkal is szexel.


- A "simp" kapcsolat

Na ez a lehető legrosszabb. Mert itt a férfinak el kell tartania a nőt. Viszont a nő nem szexel az őt eltartó férfival, hanem kénye-kedve szerint más férfiakkal szexel (természetesen az egész a "simp" férfi kontójára). Tehát itt ugyanúgy rágja a férfi fülét, hogy vegye meg neki a legújabb telefont, ékszereket stb. Viszont cserébe soha nem szexelhet vele. Tehát teljes mértékben el kell tartani, de soha nem lehet vele szex.


Most nem akarok senkit megsérteni vagy megbántani, de én egyszerűen ezeket a fő kapcsolat típusokat látom.

Női szempontból nézve nyilván visszafelé menne a sorrend, mert nyilván ha nő lennék akkor nekem is az lenne a legjobb ha valaki eltartana és mindent megvenne nekem, de én cserébe azzal szexelhetek akivel csak akarok. Míg a legkevésbé jobb meg az lenne ha el kellene mennem nekem is dolgoznom. Szóval én nem hibáztatom őket emiatt, hisz mégis ki szeret dolgozni? Nyilván senki. Ha nő lennék nyilván én is kihasználnám azt hogyha lenne egy balek (simp) aki eltartana.

Viszont férfi szempontból nézve meg ugyebár a fenti sorrend a preferencia.


Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.



2023. nov. 12. 01:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23%

En regimodi vagyok, szerintem az a legjobb ahol a ferfi dolgozik,a no otthon van neveli a gyerekeket, kiszolgalja a ferfit etellel ha hazaer

Mondjuk nekem cigany a ferjem szoval a sogoraim/sogornoim nagy resze igy el (van ahol a no is dolgozik de nem az a jellemzo) viszont masokkal szexelni inkabb a ferfi szokott, nem a no 🤣

Magyar ismeroseimnel mindketten dolgoznak, nem tartja el a ferfi a not, roluk nem tudom ki jar felre mert felszinesebben ismerem oket🤷🏽‍♀️ akiket kozelebbrol ismerek, ott nincs felrejaras es elegedettek a kapcsolattal (tehat felteszem egymassal lefekudnek xd)

ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
23%

Szoval leginkabb a muszlim kategoriaba illik ha a te szavaiddal akarok elni

(Utolso voltam)

Kerdezo es te melyiket reszesited elonyben a kategoriak kozul?

ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#21


Írtam korábban, hogy az első hárommal nincs bajom. Tehát igazából szerintem járható mindkét út.

Értelemszerűen az első lenne a legjobb opció.

Viszont én azt vettem észre sokszor, amikor a nő dolgozik az a gyerekvállalás kárára megy. Ha nem szeretnék gyereket (mint a gyakorikérdések.hu felhasználóinak többsége) akkor nyilván az első lenne a legjobb opció. Viszont a helyzet az, hogy én viszont szeretnék, így ha annak az majd azzal járna, hogy a párom nem dolgozik és el kell tartanom (mint a muszlimok vagy a hagyományos cigányok) akkor nem bánom. Persze örülnék neki ha olyan párom lenne majd aki akar majd gyereket vállalni és dolgozni is hajlandó lesz majd, de nekem fontosabb, hogy vállaljon gyereket, minthogy dolgozzon. Tehát ha választanom kell aközött, hogy dolgozik de nem akar gyereket vagy nem dolgozik de vállal gyereket és nekem kell eltartanom, akkor inkább az utolsó.


(a sok rosszindulatú gyerekgyűlölő fikázós válaszokra pedig nem fogok reagálni, az én életem azt kezdek vele amit akarok. Ők is ugyanezt írják nekem amikor arról tanakodnak, hogy elkössék a heréiket vagy kioperálják a petefészkük, ha azt nekem is kötelező elfogadnom, akkor ők is fogadják el, hogy én meg nem ezt akarom)

ápr. 23. 19:04
 24/24 anonim ***** válasza:
22%

Isten aldjon meg akkor kedves kerdezo 🫶🏽

Egyertelmuen a gyerekvallalas karara megy ha egy no dolgozik, de meg is latszik h miota a nok "egyenjogusitva" vannak rendesen elszabadult a pokol, soha nem volt meg ennyi neveletlen gyerek mint manapsag.

De latod, en 0% os lettem, mert ennek az oldalnak a kommenteloi ek a nagyresze max csak papiron ferfi vagy no, fogalmuk sincs arrol hogy ez valojaban mit kene jelentsen.

máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!