Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm még mindig tartja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még mindig tartja az exével a kapcsolatot üzenetekben,illetve telefonon is szinte napi szinten. Párom elmondása szerint csak nagyon jó barátok és karácsony előtt találkozni fognak,mert az exe, szeretne adni neki egy ajándékot.Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

nov. 23. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Mondd, hogy OK.

Ha elhallgatta volna, és hazajönne egy ajándékkal egy barátjától, az OK

lenne, ugye?

nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a mindennapos kapcsolattartás és személyes találkozás karácsonyi ajándékkal megspékelve nálam már kiverné a biztosítékot, pedig nem vagyok egy nagyon féltékeny típus. Az, hogy néha chaten ráírnak egymásra, hogy mi van veled, hogy vagy; még elmegy. De ez engem már zavarna.


43/N

nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Te ekkora veréb csicska vagy???


KÚRELJA a csávó!!!

nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a barátnődet, nem gond-e hogy veszel az exednek ajándékot és találkoztok!? Rögtön más lesz a véleménye.


2-es voltam.

nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha EX, akkor miért hivogatja napi szinten? Ok hogy tartsák a kapcsolatot, de ilyen közelít? Én elvált vagyok, éves szinte ha 2x beszélek vele telefonon, az is a gyerek miatt vagy hogy kérdezni akarja az időpontot hogy tudok e rá vigyázni mert dolga lenne és nincs aki vigyázzon rá. Nem hogy ajándék, napi beszélgetés stb.... Többet beszél az "ex" nojevel mint veled fogadjunk! Csak nem vallja be mert hozzá vonzódik nem hozzád. Nem érdekelné nem lennének ilyen szoros kapcsolatban.
nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem egészséges amit csinál. Én hagynám, hadd mászon vissza hozzá, vagy keressen más balekot,aki aszisztálna hozzá.
nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából már önmagában az egy óriási pofátlanság, hogy ezt komolyan gondolja. Mármint, nekem nem lenne pofám elvárni a páromtól, hogy ehhez jó arcot vágjon.
nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de alapból nem tartom normálisnak ha valaki tartja az exével a kapcsolatot.


Vannak akik mondogatják, hogy elfogadják, de valójában k**úrvára idegesíti őket.


Ő nem egy barát volt vagy haver hanem az exe, együtt voltak szex intimitás és minden más is.


Az ex az részemről ex, le kell zárni.


Részemről az ilyen ember ha ezt nem érti meg akkor menjen vissza hozzá.


Jelenleg egy lúzer vagy! Ne tedd ezt.

nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van ha valamilyen szinten van tartva a kapcsolat (boldog karácsonyt, felköszöntések, félévente egy üzenetváltás belefér, ajándék már szerintem nem). Ha napi szinten beszélnek akkor ott több van köztük.
nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben sok boldogságot kívánnék neki, és hagynám a csodába.

Teljesen egyértelmű, hogy még mindig az exén jár az esze. Egyetlen füttyentésére visszaszaladna hozzá. Te csak pótlék vagy.

nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!