Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idõ után vennéd sértésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idõ után vennéd sértésnek, ha a párod szülei nem hívnának karácsonyozni? (Egy városban lakunk)

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én annak örültem mindig, ha nem kellett soha mennem. Az erőltetett bájvigyorgás nem az én asztalom. Szerencsére egy életre megoldódott ez a probléma.
2022. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha elmúltam 20 és legalább két éve együtt vagyunk.


Szüleim már hívták a páromat, bár alig egy éve vagyunk együtt. Én nem kaptam meghívást, de nem bánt, hiszen eddig alig 1-2 alkalommal találkoztam a családjával. Ezek alkalmával nagyon rendesek voltak velem, bizakodó vagyok. Mi nem egy városban élünk, de az én szüleim pestiek, arra alapból gyakrabban megyünk. Meg nekem jobb a viszonyom a családommal.


Ha jövőre sem hívnak meg, akkor sem sértődök meg. Ha két év múlva sem, akkor majd gondolkodom.

2022. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, hogy karácsonyra, hanem sehova nem hívtak meg. Apuci elkönyvelte magában, hogy én a kinézetem alapján egy bunkó majom vagyok és még találkozni se volt velem hajlandó 1x se. Hozzászoktam utánna, nem zavart kicsit se, hogy nem látom őket nem hívnak sehova. Csak az akkori párom fejét tömték tele, hogy én milyen vagyok (úgy, hogy még személyesen nem is láttak soha).

Szóval, ha nem szimpatizálnak veled és nem hívnak sehova ne bánd, sőt örülj neki!

2022. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Sértésnek? Soha. Inkább áldásnak venném. 😅
2022. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk és már van 2 gyerekünk.

Sosem karácsonyoztam anyóssal, illetve mióta elköltöztem otthonról, anyámekkal sem 🙏

2022. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon örülnék neki ha nem kell mennem. Mivel én sem mutatom be otthon a párom és kerülöm a barátokkal vagy családdal való talikat. Mindig ilyen alkalmakkor szolta el magát valaki olyan témáról amiről nem kellett volna tudnia az adott lánynak. (Megcsalások kalandok, hazugságok) így óvatos vagyok ilyen téren mert vannak titkaim és félnivalóm a csaj előtt
2022. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

4 +1 😃


Sőt

Hiába van az, hogy amúgy az én anyósom apósom áldott jó lelkek, de őszintén szólva semmi szükségem ezekre a kötelező programokra, ahol átbeszéljük a nagy semmit, utána meg ülünk a telefonunkkal a kanapén. Igazán meglennék nélküle, és tölteném az időmet olyanokkal, akikkel van bennünk valami közös.

2022. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Az utóbbi 45 évben sosem karácsonyoztam sem a szüleimmel, sem a férjem szüleivel.
2022. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
30 év felett fél év után rosszul esne, de meg biztosan nem sértődnék.
2022. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Engem mar tinikent is hivtak a csaladi karacsonyokra. A jelenlegi parommal 5 honapja vagyok egyutt, meg vagyok hivva, ajandekot is kapok.

(Mas kerdes, hogy en mindig meglettem volna a szulokkel karacsonyozas nelkul :D)

2022. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!