Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még fiatal és azért áll hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még fiatal és azért áll hozzá így a gyerek témához? Fog változni?

Figyelt kérdés

21 éves a barátom, én még fiatalabb is vagyok nála, nem aktuális a gyerek téma egyébként, de párszor szóba került. Elég rosszul reagált rá. Egyszer mondtam valami olyasmit, hogy majd ha gyerekeink lesznek... amire azt mondta, hogy ne mondj már ilyeneket, mert elhányom magam. Aztán megmagyarázta, hogy azért, mert még nem akar gyereket és rossz neki belegondolni. Máskor azt mondta, hogy nem várja, hogy terhes legyek, mert kövér leszek, szülés után meg fél évig nem akarok majd vele lefeküdni, mert nem lesz libidóm. Meg hogy ő biztos nem fog pelenkázni, az apja mondta neki, hogy ő sem csinálta soha, illetve etetni se szeretné, mert a gyerek kiköpi a kaját meg összekoszolja magát.


Változhat a hozzáállása? Gyereket csak később szeretnénk, szerintem egy 5 év még biztos eltelik addig.


nov. 27. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell nektek gyerek, a parod meg az. Mit varsz egy 21 evestol, aki tegnap meg a fikajat ette?
nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Hát a gyermekvállalás ellen felhozott érvei elég gyerekesek.


És ezt úgy mondom, hogy én is 100%-is elutasítom a gyermekvállalást.

nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy meg egyáltalán nem magától értetődő, hogy minden ember családot és gyereket akar. Ezt jó ha már most az eszedbe vésed, nagyon mélyen! Ugyanis ha Te majd akarsz, sosem szabad SENKIHEZ úgy hozzáállni, hogy:

a) majd a Te kedvedért megváltoztatja a véleményét/hozzáállását

b) majd "benő a feje lágya" és megjön hozzá a kedve

c) majd ha teherbe esel és "meglátja a kis csodát", megváltozik a hozzáállása


Ezek tipikus női hibák, ezekből lesz rengeteg elvesztegetett év vagy fiatal egyedülálló anya.

Hidd el neki nyugodtan, ha nem akar akkor nem akar. Ez pedig egy összeegyeztethetetlen ellentét, ami simán szakítóok bármelyik kapcsolatban. Mindegy, hogy nagymama, nagynéni mit mond, hogy a Géza meg Julika is később meggondolta magát és lett gyerekük... ez nem garancia semmire. Ha azt mondja viszolyog a gondolattól is, azt vedd komolyan. A Te érdeked!

nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd egy kicsit még érni még zöld a kis kukija
nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem simán meggondolhatja magát, viszont a 3-asnak is igaza van.


Vegyük komolyan, amit a másik ember mond. Én is a falat kaparom attól, amikor egy férfi nem akad le rólam, mert "majd ha megismerem, akkor biztosan adok egy esélyt."


"A nem az nem" elv erre is érvényes. Mindegy, hogy szex, gyermekvállalás, házasság, költözés a téma, a nem az NEM.

nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni, pont olyan lesz mint az apja. Ennek fényében rajtad áll, hogyan alakítod az életedet. Ha ez kell, akkor ez kell.
nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Pedig ő állítja hogy akar gyereket
nov. 27. 10:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk más lenne, ha még nem szeretne gyereket.

Meg más, ha undorodik tőlük.

Nekem ő az utóbbi benyomását kelti inkább. Elmondta azt is, hogy nem segítene sokat. Meg azt, hogy te sem tetszenél neki. Lehet, szülés után sem leszel már a "régi". Vele csak a 19-re húznál lapot. Ne pazarolni rá sokáig az időd.

nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
*pazarold
nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7 Azt is világosan állítja, hogy te egyedül fogsz maradni azzal a gyerekkel, nem lesz semmi segítséged, a gyereknek meg lesz egy apja aki telibeszarja őt is meg az anyját is. Amíg ezt kívánod a saját gyerekedne4k, addig inkább ne szaporodj.
nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!